5 důvodů, proč vybrat výkonnou RFID čtečku Zebra MC3390R

Pokud nechcete ve firmě dělat kompromisy, spolehněte se při inventarizaci a sledování zboží na nejlepší RFID čtečku. Ohromí vás nejen dlouhým dosahem 18 metrů. Zjistěte všechny její přednosti.

Ať už potřebujete efektivně přijímat zboží v maloobchodě, nebo například sledovat pohyb dílů ve velkoskladu, nejspíš se chcete opřít o co nejkvalitnější zařízení. Takovým je mobilní RFID čtečka s Androidem s nejvýkonnější RFID anténou ve své třídě.

Mobilní RFID čtečka Zebra MC3390R poráží konkurenci hned v několika zásadních ohledech. Ve stučnosi si je shrňme:

  • Výkonná integrovaná anténa s dlouhým dosahem.
  • Vysoký čtecí rozsah.
  • Intuitivní ovládání a bezporuchovost.
  • Ergonomie pro pohodlné celodenní použití.
  • Velký a přehledný dotykový displej.

Pojďme si přiblížit 5 nejzajímavějších oblastí, ve kterém je RFID čtečka MC3390R o krok napřed před podobnými produkty ve stejné třídě:

1. Čtení RFID tagů na 18 metrů, o 40 % přesnější

Možná jsme ji na začátku trochu špatně představili, ale čtečka se celým jménem nazývá “Zebra MC3390R Long range RFID”. A právě “Long range” charakterizuje nejdůležitější parametr této RFID čtečky:

Dokáže přečíst RFID tagy až na dlouhou vzdálenost 18,2 metrů. To v praxi znamená, že se obsluha nemusí zbytečně přibližovat ke každé “bedně”–  zvládne tak za stejný čas načíst více tagů.

To vše je umocněno o přesnost vyšší o 40 % a rychlost vyšší o 20 % podle testování výrobce.

2. Ergonomie a odolnost, která usnadňuje celodenní práci

Spolehněte se, že i když čtečku Zebra MC3390R obsluha drží a ovládáte v jedné ruce celou směnu, cítí se stále pohodlně. RFID čtečka je lehoučká a skvěle padne do ruky.

Přesto ji jen tak něco nerozhodí: Snese pád z 1,5 metru na beton, je vybavená krytím IP54 a odolným sklem Gorilla Glass, které chrání dotykovou obrazovku. Proto je pravidelná manipulace s čtečkou nenáročná a podpoří efektivní výkon obsluhy.

3. Kompatibilita s dalšími zařízeními Zebra

Máte-li ve firmě jiné RFID čtečky a další zařízení Zebra, nemusíte se bát, že si nebudou rozumět. MC3390R sdílí stejné  EMDK a RFID SDK jako všechny ostatní čtečky a sledy Zebra.

To vám umožní vše účinně řídit bez ohledu na to, jaké produkty Zebra ve firmě používáte.

4. Klávesnice i dotyková obrazovka pro ovládání aplikací

Zebra MC3390R podporuje aplikace, které se snadno ovládají, ať už pracujete s vestavěnou klávesnicí nebo dotykovým displejem:

Někteří zaměstnanci raději využijí velkou plochu dotykového LCD, jiní jsou zvyklí na klasickou klávesnici. Nemusíte nic měnit, RFID čtečka Zebra se přizpůsobí potřebám každého uživatele.

5. Bezkonkurenční funkce Mobility DNA

Pevnou součástí bezdrátové RFID čtečky Zebra MC3390R je ucelená sada inovativních aplikací a nástrojů pro správu a vývoj aplikací Zebra Mobility DNA.

Řešení zahrnuje rozšíření jako SimulScan Document Capture a Workforce Connect Push-To-Talk (PTT) Pro, asistenta pro pohyby typu swipe, plně dotykovou terminálovou emulaci All-Touch Terminal Emulation (TE) a další.


Vyzkoušejte si, jak vám mobilní RFID čtečka Zebra MC3390R padne do ruky a jak její parametry a funkce pomohou vaší firmě.

Předvedeme vám ji v praxi a půjčíme do provozu.
Vyplňte kontaktní formulář. Spojíme se a domluvíme.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde