Advantech-DLoG PWS872, všestranný průmyslový tablet

Světoznámý výrobce vysoce odlných mobiulních zařízení Advantech-DLoG představil extrémně odolný tablet PWS-872 určený jak pro použití v náročných podmínkách průmyslových provozů tak outdoorových aplikacích.
Robustní konstrukce a průmyslové komponenty použité v PWS-872 poskytují výjimečnou odolnost v náročném průmyslovém prostředí a extrémních pracovních podmínkách. Na slunci perfektně čitelný multidotykový LED displej PCAP s úhlopříčkou 10.1“ s rozlišením WUXGA (1920 x 1200 px) je vybaven povrchem Gorilla® Glass 3 odolným proti poškrábání a poškození pádem, přesto však nabízí perfektně čistý obraz a vynikající citlivost na dotyk. Kromě odolnosti proti pádu z výšky 1.2 m je PWS-872 certifikován podle MIL-STD-810G na odolnost proti otřesům a vibracím, navíc má stupeň krytí IP65 proti vniknutí vody a prachu, takže je extrémně odolný proti stálým vibracím pohybujícího se vysokozdvižného vozíku či velkým nárazům a hrubému zacházení, které jsou spojeny s náročnými průmyslovými aplikacemi.

 

Volitelné příslušenství doslova pro každou aplikaci

Další klíčovou vlastností PWS-872 je vysoká rozšiřitelnost pro širokou škálu aplikací. Kromě integrovaných nástrojů pro sběr dat v terénu (dva fotoaparáty - přední a zadní 2 Mpix / 8 Mpix), jeden 2D/3D snímač čárového kódu a jeden NFC snímač) může být PWS-872 vybaven řadou aplikačně orientovaných periferií a příslušenství, jako je dokovací stanice pro vozidla, VESA držák, vícečlánková nabíječka baterií, univerzální kryt, UHF RFID snímač, a sdružený modul RJ45+COM+USB3.0, umožňujících přizpůsobit systém podle specifických požadavků na použití. Inovativní tablet PWS-872 společnosti Advantech poskytuje vysoce přenosné a flexibilní řešení pro různorodé průmyslové aplikace.

Klíčové vlastnosti

  • Procesor Intel® Core™ i3/i5/i7/Celeron® sedmé generace s integrovanou grafikou a funkcí turbo boost.
  • Na slunci čitelný multidotykový PCAP WUXGA LED displej s úhlopříčkou 10.1” a sklem Gorilla® Glass 3 podporuje práci v exteriéru a obsluhu v rukavicích.
  • Odolný design s certifikací dle standardu MIL-STD-810G, stupeň krytí IP65 a odolnost proti pádu z výšky 1.2 m
  • Možnosti komunikace prostřednictvím Wi-Fi, NFC, 3G/4G LTE a Bluetooth 4.1
  • Přední a zadní 2 Mpix/8 Mpix fotoaparát, 1D/2D snímač čárového kódu a NFC snímač
  • Externí baterie s podporou nepřetržité práce až na 11 hodin

 Dalši informace o tabletu Advantech-DLoG PWS-872 najdete na produktové stránce zde

V případě zájmu o prezentaci nebo zapůjčení PWS-872 nás kontakutje prostřednistvím formuláře níže.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde