All-touch Terminálová emulace

Klient terminálové emulace All-touch, původem od společnosti Wavelink, je nejkomplexnějším řešením pro přístup, správu a udržování připojení k aplikacím pracujícím v hostitelských systémech.

All-touch terminálová emulace nabízí modernější, produktivnější a více konzistentní uživatelské prostředí. Optimalizací pro „dotykové“ mobilní terminály umožnuje  zachytávat a agregovat kritická data se současným zajištěním dostatečné flexibility a hodnot pro podniky v celém dodavatelském řetězci napříč všemi odvětvími. All-touch plně nahrazuje zastaralé terminálové emulace, které s byly určeny výhradně pro mobilní zařízení s fyzickou klávesnicí.  Terminálová emulace All-touch je dostupná pro mobilní zařízení Zebra se systémem Android.


Navrženo pro současné mobilní pracovníky

Na rozdíl od tradičních prohlížečů je terminálová emulace All-touch navržena a optimalizována pro odolné mobilní terminály se snímači čárového kódu a RFID. Emulace terminálu All-touch stabilizuje a standardizuje uživatelské prostředí a poskytuje pokročilé funkce pro snímání, což nemá žádný průmyslový prohlížeč.

Sestrojeno pro bezdrátové sítě

Většina aplikací nebyla určena pro bezdrátový provoz. Terminálová emulace All touch je navržena pro současné prostředí, kde je bezdrátové připojení nutností. Její rychlá a efektivní architektura zajišťuje, že je výrazně rychlejší než tradiční prohlížeče. Ať už uvnitř nebo venku, ať už s lokálním připojením, nebo v rozlehlé síti WAN, podniky mohou zavádět kritické webové aplikace kdekoliv.

Stabilita relace

Terminálová emulace All-touch zajišťuje stabilní připojení k hostiteli bez ohledu na okolní prostředí. Díky robustní softwarové architektuře zajišťuje terminálová emulace All touch stabilní a odolné relace, automatické vyrovnávání zátěž s redundancí a ochranou proti selhání. Ať už uživatel cestuje mezi oblastmi s pokrytím a bez něj, přechází mezi W-Fi a 3G sítěmi, restartuje nebo přepíná zařízení do režimu spánku, a dokonce i při dočasné ztrátě připojení, terminálová emulace All-touch zajistí, že relace zůstane aktivní.

Možnost migrace terminálové emulace

Podniky mohou hladce přejít z emulace terminálu na webové aplikace a využívat flexibilitu zařízení s mobilním prohlížečem emulace terminálu All-touch nové generace.

Zámek zařízení a operačního systému

Ovládejte uživatelské prostředí s možností uzamčení přístupu k ovládání zařízení a operačnímu systému.

Vyzkoušejte si zcela nový způsob ovládání

Výhody terminálové emulace All-touch lze naplno ocenint například v mobilním, plně dotykovém terminálu Zebra TC8000, který jsme pro Vás připravili k vzkoušení a testům. Podrobné informace k možnostem terminálové aplikace All-touch ve spojení s mobilním terminálem Zebra TC8000 Vám poskytnou naši specialisté.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde