Casio DT-X400, šikovný pomocník do skladu

Díky ergonomičtější rukojeti a množství technických vylepšení přináší řada terminálů DT-X400 vyšší efektivitu v oblasti přepravy, logistiky a maloobchodu.

Společnost CASIO Europe GmbH oznámila vydání čtyř nových ručních terminálů řady DT-X400 pro mobilní sběr dat. Vylepšená použitelnost, nový design a množství nových funkcí umožňují dlouhodobě rychlejší a snazší záznam dat i efektivnější mobilní vstup dat v celém logistickém a maloobchodním sektoru.  Ať už ve skladu, během přepravy či v maloobchodě, inovativní konstrukce výrazně zjednodušuje každodenní provoz. Ergonomicky optimalizovaná rukojeť, pohodlná tlačítka a pogumovaný kryt umožňují bezpečnou manipulaci a optimální použitelnost v jakékoliv poloze. „Dokonce i když jsou data a čárové kódy nešikovně umístěny, modely DT-X400 poskytují pohodlnou obsluhu díky čtyřem spouštím - nahoře, dole a po stranách terminálu, které dovolují opravdu pohodlné snímání",  vysvětluje Thomas Uppenkamp, šéf sekce mobilních průmyslových řešení společnosti CASIO Europe GmbH.

Nový model CASIO DT-X400 využívá výhod systému Android, včetně vylepšené kompatibility a více příležitostí pro vývojáře. Na zařízení lze nainstalovat řadu aplikací dostupných pro telefony nebo tablety. Navzdory hmotnosti pouze 260 gramů je řada DT-X400 pro lepší čitelnost vybavena 3.2 palcovým displejem s vysokým rozlišením. Pro ovládání obrazovky není vyžadován žádný speciální nástroj. Je možno ji obsluhovat prstem, dokonce i v rukavicích, nebo jednoduchým perem, a to i pro zachycení podpisu. Nové ruční terminály jsou navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám, jelikož všechny modely mají stupeň krytí proti vodě a prachu1 IP67. Jsou odolné také vůči pádu z výšky až 3 metrů. Baterie s výdrží 30 hodin2 poskytuje vysoký výkon pro náročný celodenní provoz. 

 

 

 

DT-X400 přináší opravdu snadné skenování

Spouště jsou umístěny ve středu, po stranách a dokonce i na zadní straně přístroje, což umožňuje skenovat v jakékoliv poloze. Navíc konstrukce zahrnuje snímací úhel 25°, který byl analýzou uživatelských operací určen jako nejpřirozenější. To dovoluje uživatelům zachovat normální pozorovací úhel při činnostech, jako je snímání 1D a 2D kódů na regálech nebo při vychystávání zboží.

Špičková odolnost vůči okolnímu prostředí

Využití plastového dotykového panelu a konstrukce rámu odolná vůči nárazům zajišťuje zařízení odolnost proti pádu z výšky až 3 m. Terminál je také odolný prachu a vodě díky stupni krytí IP67 a může být provozován při teplotách v rozmezí -20 °C až 50 °C. Zařízení tak může pracovat v širokém rozsahu pracovních podmínek.

Operační systém Android™ 8.1

Android™ přináší různé služby poskytované společností Google. Využití Android™ umožňuje uživatelům také přístup k mnoha podnikovým aplikacím a cloudovým službám dostupným pro tento operační systém. Navíc byl rozšířen i software pro podporu instalací a provozu. K tomu patří nástroje pro snadné nastavení na více terminálech a pro spouštění pouze aplikačního software nezbytného pro podnikání.

Různé funkce pro snadnou obsluhu

• Nepřetržitý provoz až 30 hodin*1 umožňuje práci po celý den
• Kompatibilita se standardy IEEE 802.11a/b/g/n se zabezpečením WPA2
• Vybavenost modulem Bluetooth® umožňuje připojení k zařízením jako jsou náhlavní soupravy a přenosné tiskárny
• Podpora LTE komunikace v terénu pro hlasové a datové přenosy*2
• Vybavenost NFC snímačem a kodérem*3 , který je schopen pracovat s RFID tagy
• Integrovaný digitální fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů využitelný například pro fotodokumentaci poškozeného zboží*3

*1 režim JEITA G: čárový kód je snímán dvakrát každých 10 vteřin s jedním přenosem dat o objemu 1 KB, modul bezdrátové LAN je v režimu úspory energie, podsvícení je zapnuté a data jsou přenášena prostřednictvím FTP. Aktuální životnost baterie se může lišit v závislosti na provozním prostředí a nastavení systému.
*2 Modely s uvedenou funkcionalitou: DT-X400-WC21
*3 Modely s uvedenou funkcionalitou: DT-X400-C21/WC21

Produktová stránka Casio DT-X400

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde