Casio IT-G400, Android terminál pro náročné

Společnost CASIO představila alternativu k odolným chytrým telefonům. Mobilní terminál Casio IT-G400 s plně dotykovým displejem se systémem Android pro náročné požadavky. Profesionální funkce tohoto odolného ručního terminálu zahrnují operační systém Android 6.0.1 s mobilními službami Google (GMS), vysokorychlostní imager a výkonnou baterii s kapacitou 5800 mAh. 

První ruční terminál Casio bez HW klávesnice

Plně dotykový handheld Casio IT-G400 rozšiřuje portfolio japonského výrobce průmyslových mobilních terminálů o první zařízení bez klávesnice. Casio tak reaguje na trend některých výrobců chytrých spotřebitelských telefonů, kteří často tvoří svá zařízení „robustní“ pouze s přispěním několika málo viditelných úprav. Avšak pouze odolně vyhlížející kryt není pro průmyslové uživatele dostačující! Robustní zařízení ve formě handheld nebo mobilního terminálu musí splňovat pro průmyslové použití mnohem náročnější požadavky.

„‘Outdoor verze‘ chytrých telefonů obvykle není vhodná pro profesionální použití. Stejně jako je důležitá maximální odolnost vůči vnějším vlivům, existují i další důležité faktory, jako snadná manipulace, životnost baterie, ergonomie, kvalita displeje a především optimální dostupnost“, vysvětluje Thomas Uppenkamp, ředitel pobočky Mobilních průmyslových řešení společnosti Casio Europe v Norderstedtu v Německu.

Výkon špičkového mobilu, podniková odolnost

Stejný výkon jako špičkové chytré telefony a stejně robustní jako prověřené japonské handheldy: mobilní terminál IT-G400, plně dotykový handheld s aktuální verzí operačního systému Android otevírá nové oblasti použití v průmyslu, maloobchodě, logistice a službách. Zařízení obsahuje komponenty, které se již osvědčily ve špičkových handheldech používaných v průmyslu. Například, profesionální imager je integrován do krytu, který je snadno uchopitelný a je vyroben z odolného plastu. Napájení je zajištěné pomocí snadno vyměnitelné baterie s kapacitou 5800 mAh, která obsahuje japonské vysoce kvalitní lithiové články

Garance dostupnosti stejné verze po 3 roky

Na rozdíl od komerčních zařízení, jako například outdoorové mobilní telefony, se u Casio IT-G400 můžete spolehnout na tříletou dostupnost zařízení bez zásadních změn v operačním systému a výbavě. To je velmi výhodné pro minimalizaci budoucích nákladů na úpravy aplikace. Běžná komerční zařízení jsou každý rok nabízena v odlišných verzích a zachovat kontinuitu ve funkcionalitě aplikací bývá nákladné. S mobilními terminály Casio získáte garanci, že vaše aplikace přizpůsobená na model z roku 2017 bude bezproblémově fungovat na dalších zařízeních dokoupených třeba až v roce 2020. 

Superodolný displej

Pětipalcový plně dotykový displej je téměř nezničitelný a mimořádně odolný vůči poškrábání. Stupeň krytí IP67 značí, že přístroj je dobře chráněn proti vniknutí prachu a vody, což jej činí zvláště vhodným pro venkovní použití ve větru a nepříznivém počasí. Bezproblémově pracuje při teplotách mezi -20 °C a +50 °C. Ať už přijde déšť nebo slunce, Casio IT-G400 má ideální vlastnosti, aby po celý den ukazoval, co dovede.

Výkonný 2D skener a fotoaparát v jednom

Integrovaný CMOS imager nejnovější konstrukce je extrémně rychlý a výkonný. Dobře viditelný laserový zaměřovač umožňuje označit čárové kódy, které mají být přečteny. Imager je schopen snímat rychlostí blesku dokonce i poškozené kódy a přečtení každého kódu potvrzuje optickým nebo akustickým signálem, stejně jako vibracemi, což je obzvlášť užitečné zejména v hlučném prostředí. Účinný filtr proti vysokofrekvenčnímu blikání při osvětlení moderními LED svítidly zajistí konstantní kvalitu snímání. Dvě postranní tlačítka pro ovládání snímače snižují namáhání prstů na minimum jak pro praváky, tak i leváky. Navíc disponuje IT-G400 funkcionalitou čtení NFC/RFID a dvěma integrovanými fotoaparáty pro konvenční pořizování dat.

Parametry podnikové třídy

Plně dotykový handheld CASIO IT-G400 je vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem ARM® Cortex® A53 (1.2 GHz). Spolu s velkorysou pamětí (2 GB RAM, 16 GB FROM) poskytuje zařízení vysokou úroveň výkonu. Pro rychlou datovou komunikaci je k dispozici Bluetooth® (4.1), Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n) a 4G/LTE WWAN. Kombinace výkonného hardware a aktuálního operačního systému Android 6.0.1 znamená, že zařízení představuje bezpečnou investici na mnoho let a je ideální pro velké množství aplikací.

Zvažujete pořízení nových ručních terminálů?

Ať už zvažujete nákup nových zařízení, nebo byste se rádi osobně přesvědčili o špičkové ergonomii a vynikajícím výkonu japonských terminálů Casio, kontaktujte nás. S výběrem vhodného zařízení pomůžeme, zapůjčíme pro testování nebo vývoj aplikace. Vždy počítejte se kvalitní podporou poskytovanou našimi specialisty, kteří jsou pravidelně školeni přímo výrobcem.  

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde