Datalogic Falcon X4: legenda pokračuje

Představujeme mobilní terminál Datalogic Falcon™ X4: legendární zařízení, které dosáhlo nového milníku v celosvětovém úspěchu.

Falcon X4 je nástupcem předchozího modelu X3+ a jde již o šestou verzi úspěšné produktové série Falcon uvedené na trh v r 2004. Falcon X4 je skvělou volbou pro aplikace vyžadující vysokou výdrž baterie při intenzivním skenování, od výrobních linek až po sklady a velká distribuční centra. S výběrem operačních systémů Windows® Embedded nebo Android™ přináší mobilní terminál Falcon X4 dokonalou ergonomii při sběru dat kombinovanou s nejdokonalejší odolností ve své třídě. K dispozoci je také verze s pistolovou rukojetí a ergonomickou spouští pro intenzivní nebo dlouhodobé snímání.

Vynikajícího uživatelského komfortu je dosaženo s vysoce čitelným 3.5 palcovým barevným dotykovým displejem a možností výběru z 3 různých klávesnic, komunikační technologie mají vylepšenou konektivitu a pokrytí (špičková Wi-Fi s anténním systémem MIMO a shodou se standardem CCX v4; Bluetooth® v4). 

I pod kapotou se Falcon X4 vyznačuje výrazným zlepšením výkonu – téměř 3x rychlejším procesorem než jeho předchůdce a 7x rychlejším přístupem k paměti.

Datalogic Falcon X4 je vybaven dvěma variantami skenerů: 2D imager a 1D lineární imager. Z nabídky tedy vypadla laserová technologie, která je v současnosti i u jiných výrobců postupně nahrazována obrazovými CMOS čipy. Skenovací výkon je v případě 1D i 2D varianty příkladný.

Mobilní terminál Falcon X4 je skvělý pro libovolnou aplikaci vyžadující spolehlivý mobilní sběr dat. V prostředí výroby tak může zlepšit probíhající operace, kontrolu kvality, sledovatelnost a vnitropodnikové logistické operace. Podobně může Falcon X4 zpracovávat vše, co je ve skladování/logistice vyžadováno pro efektivní každodenní činnosti, včetně: vnitropodnikové správy majetku, přepravy/příjmu, objednávání, vychystávání, odesílání, načítání cyklů, atd. Může být také využit v maloobchodních prodejnách pro zajištění doplňování zboží, ověřování cen, správu zásob, inventarizace a zadávání objednávek. Konečně, i činnosti v oblasti zdravotní péče mohou, s využitím terminálu Falcon X4 pro řízení výroby a správu zásob, dosahovat vyšších úrovní efektivity.

Hlavní vlastnosti Falcon X4

  • výběr operačních systému Windows Embedded a Android
  • možnost migrace z Windows embedded na Android
  • dobře čitelný 3,5 palcový dotykový LCD
  • výběr ze tří typů HW klávesnic
  • volitelné provedení "pistol grip"
  • super rychlé Wi-Fi připojení s MIMO anténou
  • zpětná kompatibilita s příslušenstvím předchozího modelu X3+

Terminál je určen zejména pro

  • výroba: sledování výroby, QC, dohledatelnost, intralogistika
  • skaldování a logistika: inventarizace, příjem a výdej zboží, picking
  • maloobchod: doplňování regálů, ověřování ceny, inventaritace zboží

Tom Burke, viceprezident pro marketing mobilních produktů společnosti Datalgic uvádí: „Mobilní terminál Falcon X4 byl navržen tak, aby přinášel maximum ze zkušeností a technologií Datalogic pro naše zákazníky patřící do všech čtyř našich referenčních odvětví, aby splnil všechny jejich potřeby: od prodejních ploch po inventarizaci kanceláří; od správy skladů až po distribuční centra; od externí logistiky až po sledovatelnost v intralogistice. Dalším splněným závazkem vůči všem našim současným zákazníkům je úplná zpětná kompatibilita s příslušenstvím Falcon X3 pro ochranu jejich předchozích investic.“ 

Další informace o mobilním zařízení Datalogic Falcon X4

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde