IGEL tenký klient pro terminály DloG

Průmyslové terminály Advantech-DLoG řady DLT-V72 jsou k dispozici s tenkým klientem operačního systému IGEL Linux

Společnost IGEL Technology spolupracuje s Advantech-DLoG, specialistou na průmyslové terminály a řešení pro terminály ve vozidle, a na jejich poslední generaci terminálů pro montáž do vozidel s označením DLT-V72.

Odolný průmyslový terminál je vhodný pro všechny typy logistických aplikací a nyní je k dispozici s operačním systémem IGEL Linux. Výsledkem je možnost rychlé a snadné vzdálené správy s použitím software Universal Management Suite (UMS), který je zdarma jako všechna řešení IGEL, a který zapadne hladce do centrální IT infrastruktury.

Dalším výsledkem společného vývoje je přímá integrace ovladačů Advantech-DLoG WLAN do linuxového firmware. To zajistí, že roaming mezi několika přístupovými body v bezdrátové síti WLAN bude zcela plynulý bez jakéhokoliv výpadku připojení. V řadě DLT-V72 tak obě společnosti představují dobře navrženou kombinaci hardware a software stejně jako perfektní celkové řešení. Řada DLT-V72 od společnosti Advantech-DLoG nahrazuje úspěšné modelovou řadu MTC 6, se kterou společnosti IGEL a Advantech-DLoG navázaly v roce 2012 své technologické partnerství. Nová generace vozíkových terminálů je navržena tak, aby odolala extrémnímu počasí a neovlivnily ji nečistoty, prach, vibrace nebo tvrdé nárazy, čímž je minimalizována nutnost údržby či oprav a zajištěn hladký, nepřetržitý provoz. Kromě výkonného procesoru, technologie a rozsáhlých možností konfigurace disponuje řada DLT-V72 množstvím rozhraní bezdrátových technologií. Zařízení je dodáváno s obrazovkou o úhlopříčkách 10“ a 12“ a inovativním konceptem montážních držáků, které umožní, že terminál může být pohodlně používán prakticky v každém logistickém vozidle.

Centralizovaný management snižuje náklady na správu a údržbu

Operační systém IGEL Linux dovoluje snadný přístup k centralizovaným IT infrastrukturám, které jsou tvořeny pomocí Citrix XenApp/XenDesktop, služeb vzdálené plochy Microsoft, VMware Horizon a mnoha dalšími softwarovými řešeními. Kromě toho lokální webový prohlížeč poskytuje rozhraní do cloudových služeb. Výsledkem je, že řada Advantech-DLoG DLT V72 může být nasazena jako univerzální klient, který je vhodný také pro hybridní prostředí.

Pomocí software pro vzdálený management IGEL UMS je možno veškeré nastavení vozidlových terminálů spravovat vzdáleně. Terminály také mohou být spravovány ve skupinách založených na profilech. Tato funkcionalita umožňuje často používanou konfiguraci snadno předdefinovat a pohodlně přidělit individuálním zařízením nebo celým skupinám na několik kliknutí myší. Aktualizace firmware, které je nutno občas provést, mohou být naplánovány pro automatickou distribuci po síti ve vhodnou dobu, například během přestávek ve výrobě.  

O společnosti IGEL Technology

Světový lídr v oblasti řešení tenkých a zero klientů, společnost IGEL Technology, pomáhá organizacím zlepšit jejich agilitu, efektivitu a bezpečnost jejich systémů virtuálních desktopů a nosných aplikací. IGEL vyrábí jednu z nejširších řad hardwarových tenkých a zero klientů založených na systémech Linux a Microsoft Windows a drží čelní pozici na trhu v softwarových tenkých klientech umožňujících zákazníkům přístup k širokému spektru serverových struktur a aplikací. IGEL také nabízí výkonný a intuitivní administrační software pro snadné nasazení a správu tenkých klientů napříč organizací libovolné velikosti. Partnerství s předními společnostmi, jako je Citrix, VMware, Red Hat a Microsoft zajistí, že IGEL může poskytovat nejaktuálnější technologie a spolehlivé zabezpečení pro klienty a obory zahrnující zdravotní péči, vzdělávání a výzkum, veřejný sektor, finanční služby, pojišťovnictví, maloobchod, logistiku a výrobu. IGEL má pobočky ve Velké Británii, Austrálii, Francii, Nizozemsku, Rakousku, Belgii, Švýcarsku, Švédsku, Spojených státech, Německu, Šanghaji, Pekingu i Singapuru a je zastupován svými partnery ve více než 50 zemích po celém světě. Pro více informací navštivte stránky www.igel.co.uk


O společnosti Advantech-DLoG

Společnosti DLoG GmbH, která je od března 2010 členem Advantech Group, byla původně založena v roce 1985 a stala se mezinárodně známou pro své výrobky a odborné znalosti v oblasti řešení průmyslových a vozidlových terminálů určených pro použití v extrémně náročném aplikačním prostředí, jako jsou stavební stroje, vysokozdvižné vozíky a nákladní vozidla, stejně jako v oblasti těžby či průmyslové výroby. Nová značka Advantech-DLoG reprezentuje spojení obrovských zkušeností a vedoucí pozice na trhu obou společností s cílem povýšit Advantech-DLoG na jednoho z předních světových poskytovatelů řešení pro vybrané vertikální trhy, jako skladování, těžké stroje a správa vozového parku či iRetail. Advantech-DLoG se zavazuje ke špičkovým inovacím na nejvyšší úrovni kvality „Made in Germany“. Systém řízení jakosti společnosti Advantech-DLoG byl certifikován podle DIN ISO 9001:2008 a zajišťuje tak vysokou kvalitu produktů i procesů pro své partnery i zákazníky. Komplexní marketing, prodejní i podpůrná síť má více než 7.800 zaměstnanců, kteří se zaměřují na poskytování rychlých služeb pro zákazníky společnosti Advantech-DLoG po celém světě.
 

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde