Nová řada průmyslových tiskáren Zebra ZT600

Zebra ZT610 a Zebra ZT620: nová generace průmyslových tiskáren

Vysoce výkonné průmyslové tiskárny Zebra jsou navrženy tak, aby udržely hladký chod kritického provozu a dlouho vydržely – jak fyzicky tak technologicky. Řada ZT600 prošla kompletní změnou designu a nahrazuje tiskárny Zebra řady Xi4. Tato nová dvojice tiskáren ZT610 a ZT620 se pyšní provozní viditelností nové generace, ovládáním a přizpůsobitelností vyvíjejícím se potřebám.

Tiskárny ZT610 a ZT620 nabízí nepřetržitou spolehlivost. Model ZT610 také nabízí nejlepší tisk malých štítků ve vysokém rozlišení ve své třídě. Pokročilý, uživatelsky přívětivý design a prostředí Link-OS™ zjednodušují vše od nastavení a správy po odstraňování závad. Uživatelé získají větší provozní viditelnost se vzdáleným přístupem a správou, spolu s přizpůsobitelností připravenou na budoucnost, která splní potřeby obchodu dnes, zítra i v příštích letech.

Řada ZT600 cílí na trhy, které zahrnují výrobu, skladování, přepravu a logistiku.

Klíčové aplikace:

 • Sledování rozpracovanosti
 • Produktová ID / sériová čísla
 • Štítkování příjmu / odložení
 • Vyzvedávání / balení objednávek
 • Propojování zásilek
 • Označovací štítkování
 • Provozní činnosti zázemí obchodu

Inovativní vlastnosti řady průmyslových tiskáren ZT600

Nepřetržitá spolehlivost 24/7 v těch nejnáročnějších prostředích

Řada tiskáren ZT600 je vyrobena tak, aby vydržela nejnáročnější průmyslové podmínky a prakticky eliminovala provozní prostoje způsobené poruchami tiskáren. Navíc díky špičkové kvalitě tisku a rychlosti napříč nejširší škálou aplikací splňuje každodenní potřeby velkoobjemové výroby.

Stálý mikrotisk pro mikroštítky špičkové kvality

ZT610 nabízí velmi přesnou registraci a úpravu tiskové linky a tisk až 3 mm malých štítků v rozlišení 600 dpi pro aplikace jako např. obvodové desky, čipy, a mikrosoučástky – vše bez plýtvání drahého média z důvodu nesprávného tisku.

Uživatelsky přívětivé nastavení, používání, údržba a odstraňování problémů

Intuitivní aplikace Link-OS® a uživatelsky přívětivý design nabízí větší celkovou efektivitu: od umístění přes denní používání až po rutinní údržbu. Kompatibilita s ostatními tiskovými systémy a technologiemi zjednodušuje integraci a správu, zatímco zabudované snímače, diagnostika a zdroje nápovědy usnadňují odstraňování závad, aby uživatelé nemuseli volat podporu při každém menším problému.

Vysoce přizpůsobitelné platformy připravené na budoucnost

Poslední věc, kterou uživatelé potřebují, je nový kus technologie, který zastará během pouhých pár let. Proto je řada ZT600 navržena s ohledem na budoucnost – od přizpůsobitelného designu, který umožňuje komunikaci, manipulaci s médii a další vylepšení v oboru, přes kompatibilitu se software správy zařízení SOTI a AirWatch po intuitivní aplikace Link-OS, které zjednodušují aktualizace a rekonfigurace dle potřeby.

Průmyslová tiskárna ZT610 

Získejte výjimečný výkon potřebný k udržení hladkého chodu kritických provozů, spolu s důmyslnými, uživatelsky přívětivými funkcemi, které nabízí celkovou viditelnost a neustálou kontrolu díky 104 mm širokému tisku, v kvalitě 600 dpi na tiskárně Zebra ZT610.

 • Šíře tisku: 104 mm / 4,09”
 • Maximální rychlost tisku: Až 356 mm / 14” za sekundu
 • Rozlišení tisku: rozlišení 203 dpi; rozlišení 300 dpi (volitelně); rozlišení 600 dpi (volitelně)
 • Konstrukce: celokovová
 • Komunikace: Standardně: sériový port, USB, Gb Ethernet, USB Host (2), Bluetooth 4.0, Volitelně: paralelní port, 802.11a/c, Applicator Port, IPv6

Průmyslová tiskárna ZT620

Dorazil další pokrok ve vysoce výkonném průmyslovém tisku štítků. Ať se vaši zákazníci snaží udržet krok s velkoobjemovými požadavky nebo hledají způsoby, jak vylepšit jejich podnikové technologické portfolio, tiskárna Zebra ZT620 nabízí stejné vysoce výkonné tiskové možnosti jako model ZT610, ale tiskne šířku 168 mm (6”) a délku 305 mm (12”) za sekundu – pro maximální pokrytí potřeb zákazníků.


 • Šíře tisku: 168 mm / 6,6”
 • Maximální rychlost tisku: Až 305 mm / 12” za sekundu
 • Rozlišení tisku: rozlišení 203 dpi; rozlišení 300 dpi (volitelně)
 • Konstrukce: celokovová
 • Komunikace: Standardně: sériový port, USB, Gb Ethernet, USB Host (2), Bluetooth 4.0, Volitelně: paralelní port, 802.11a/c, Applicator Port, IPv6

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde