Vozíkový terminál Dlog DLT-V4108 s integrovanou klávesnicí

V přístavech a logistických kladech je naprosto zásadní, aby vozidla vždy zůstávala v kontaktu s řídícím IT. Nový terminál DLT-V4108 je k dispozici s integrovaným WWAN modulem. Komunikace WWAN a Wi-Fi garantuje to nejlepší připojení i v uzavřených vozidlech; s GPS mohou být vozidla a zboží sledovány nepřetržitě. Integrovaná klávesnice redukuje chyby při zadávání dat na minimum. Navíc je nový DLTV4108 vybaven kapacitní obrazovkou namísto rezistivní.

Cenově efektivní komunikace ve stávajících LTE sítích

„Je zřejmé, že například v přístavech bude komunikace založena na LTE“, vysvětluje Manfred Lachauer, generální ředitel společnosti Advanech-DLoG. Budování samostatných komunikačních sítí je vzhledem k nákladům jen stěží ziskové; proto je využití stávajících sítí pro přístupnost a úsporu nákladů klíčové. Nový DLT-V4108 byl vybaven rozhraním Wi-Fi, WWAN a GPS pro zajištění požadované konektivity.

Vzhledem k tomu, že externí antény pro Wi-Fi, GPS a WWAN lze snadno připojit a rychle zprovoznit, může být komunikace zajištěna dokonce i v uzavřených kabinách vozidel. S DLT-V4108 je garantováno zabezpečené spojení mezi terminálem a IT infrastrukturou i v případě vysokých objemů dat. Díky DLT-V4108 jsou přepravní nebo vysokozdvižné vozíky trvale a nepřetržitě online.

Logistici potřebují klávesnice

Vedle komunikačního terminálu bylo dalším cílem vyvinout výkonného a uživatelsky přívětivého nástupce zastaralých terminálů s klávesnicí, které jsou v současné době na trhu.
Integrovaná klávesnice poskytuje zákazníkům významnou přidanou hodnotu. Zjednodušuje a urychluje zadávání dat, redukuje vstupní chyby pomocí haptické odezvy a šetří místo i náklady, protože není nutné využívat externí klávesnici. Jas klávesnice a displeje lze nezávisle nastavit podle potřeby. Například plně podsvícená klávesnice není vyžadována při použití ve venkovních prostorách a na slunečním světle, avšak pro dobrou čitelnost je nutné mít displej podsvícený na maximum.

Logistická přidaná hodnota

Barevný displej nového vozidlového terminálu přináší další přidanou hodnotu oproti jiným terminálům na trhu, a tou je kapacitní multidotyková obrazovka. Zatímco rezistivní dotyková vrstva je náchylná k otěru a poškrábání, kapacitní obrazovka je extrémně odolná vůči vnějším vlivům, přesto je však stále mimořádně citlivá.

DLT-V4108 je vždy online, neboť je vybaven integrovanou baterií sloužící jako nepřerušitelný zdroj napájení, který zabraňuje výpadku komunikace při poklesu napětí nebo přerušení napájení. DLT-V4108 lze konfigurovat různými způsoby podle specifických požadavků každé organizace a jejího prostředí. Další informace najdete zde

Přehled vlastností DLT-V4108 

 • 8” barevný displej s kapacitní multidotykovou obrazovkou (PCT)
 • 55 tlačítek včetně numerického bloku (QWERTY)
 • 12 programovatelných funkčních kláves
 • Plochá dvoupásmová diverzitní anténa
 • Konektory a rozhraní pro externí zařízení (LAN, USB, RS-232, Ethernet)
 • Odolnost proti prachu a vodě IP65; odolnost vůči vibracím dle specifikace 5M3
 • Nárazuvzdorná obrazovka podle specifikace IK08 s odolností proti otěru a poškrábání
 • Teplota prostředí -30 °C až +50 °C
 • Procesor Intel® ATOM™ Dual Core E3826 1,46 GHz, SQRAM 4GB DDR3L, paměťová karta 32 GB MLC-CFAST
 • Operační systémy: MS®Win 10 IoT Enterprise, Win7 Pro, Win8 Pro, WES7, WES8
 • Interní širokorozsahový zdroj pro nominální napětí 12/24/48 V
 • Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS)

Volba vhodného vozíkového terminálu 

Zvažujete pořízení nových mobilních terminálů pro výrobu nebo logistiku? S výběrem vhodného řešení Vám pomůžeme. Využijte vědomosti našich specialistů s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru mobilních počítačů. Mobilní terminály pomáhame správně vybrat, instalovat na vysokozdvižný vozík a samozřejmě poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde