Nixe s.r.o. - přímý prodej z vozu

 
Společnost Nixe s.r.o. potřebovala zvýšit mobilitu prodejce/řidiče v terénu a umožnit mu tak efektivnější využití lidských zdrojů a nástrojů pro příjem, ukládání, přepravu a následný proces prodeje zboží přímo u zákazníka. Návrhem řešení byla oslovena spol. ESP holding a.s.
 

Představení zákazníka

Společnost NIXE s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem dekoračních obalových materiálů. V sortimentu jejich výrobků naleznete např. stuhy, balicí papíry, fólie, dárkové sáčky, tašky, sušené i plastové květiny a jiné doplňkové materiály. Mezi její zákazníky patří velkoobchody, maloobchody, ale i maloodběratelé. Firma Pavel Voldřich - NIXE byla založena 14. dubna 1992. O deset let později v roce 2002 přešla firma na společnost s ručením omezeným NIXE s.r.o.
 

Výchozí stav - požadavky zákazníka

NIXE s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní služby. Na svých webových stránkách provozuje i internetový eShop. Zboží zároveň distribuuje odběratelům prostřednictvím svých prodejních vozů. Základním požadavkem klienta bylo, zvýšit mobilitu prodejce/řidiče v terénu a umožnit mu tak efektivnější využití lidských zdrojů a nástrojů pro příjem, ukládání, přepravu a následný proces prodeje zboží přímo u zákazníka.
„Vzhledem k různorodosti a velkému množství sortimentu bylo třeba najít vhodné řešení, které umožní realizaci mobilního prodeje zboží ze speciálně vybaveného vozu prodejce a urychlí tak prodej. Máme přibližně 15 tisíc aktuálních položek zboží. Pro návrh řešení a následnou realizaci jsme vybrali spol. ESP holding a.s.“, říká Roman Kudrlička, zástupce ekonomického oddělení Nixe s.r.o.