Dodavatelé

Jsme autorizovaným nebo výhradním zástupcem několika pečlivě vybraných zahraničních partnerů, kteří patří ve svém oboru mezi velice uznávané. Vzhledem k záběru výrobního programu zahraničních partnerů jsme tak schopni uspokojit požadavky z nejrůznějších oblastí.

 

 

 

 

Casio

Společnost CASIO dbá především na to, aby život jejích zákazníků byl příjemnější a komfortnější. Její produkty musí být jednoduché na obsluhu, všestranné, a za přijatelnou cenu při maximální možné kvalitě. Tomu je podřízen veškerý vývoj nových produktů, jakož i celá obchodní filozofie společnosti. CASIO klade velký důraz na systémové nástroje, software, elektronická zařízení a ostatní základní oblasti, aby mohla vytvářet produkty, které splní představy všech lidí. Společnost CASIO nabízí produkty, které jsou originální, inovativní a dělají ze světa lepší místo pro život!

Zajišťujeme certifikovaný záruční a pozáruční servis mobilních terminálů Casio

 

Cisco Systems

Koncept řešení vedených snahou řešit specifické problémy zákazníků je společnosti Cisco vlastní od jejího založení. Manželé Len Bosack a Sandy Lernerová, oba pracující na Stanfordské univerzitě, chtěli posílat e-mailové zprávy z různých kanceláří v různých budovách, ale kvůli technologickým omezením toho nebyli schopni. Bylo třeba vyvinout technologii, která by si poradila s oddělenými protokoly místních sítí. Výsledkem řešení jejich problému byl víceprotokolový směrovač.

Od té doby vytváří společnost Cisco budoucnost internetu tím, že vytváří bezprecedentní hodnoty a příležitosti pro své zákazníky, zaměstnance, investory a partnery. Stala se světovým lídrem v počítačových sítích a přetvořila způsoby, jakými se lidé spojují, komunikují a spolupracují. 

 

Datalogic

Datalogic je jeden z největších výrobců snímačů čárového kódu a přenosných terminálů pro sběr dat. Společnost Datalogic je třetím největším světovým výrobcem a evropským leaderem v oboru snímačů čárového kódu, mobilních počítačů pro sběr dat a RFID systémů. Společnost založil v roce 1972 Romano Volta, Datalogic tehdy vstoupil na trh s širokým sortimentem fotoelektrických senzorů. Koncem sedmdesátých let si společnost uvědomila obrovský potenciál v oblasti technologie čárových kódů a rozhodla se do ní investovat. Během pár let se stala evropským leaderem a rozvinula svoje aktivity z plně italské společnosti za hranice země. ESP holding a.s. je Datalogic ADC Business Advantage Reseller.

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis produktů Datalogic

 

ADVANTECH DLOG

Společnost ESP holding a.s. je dodavatelem průmyslových počítačů od předního světového výrobce - společnosti DLoG GmbH (Německo). Společnost DloG GmbH byla založena v roce 1985 a zabývá se výrobou a distribucí průmyslového a podle požadavků zákazníků upraveného hardwarového a softwarového řešení pro kontrolu výrobních procesů.

 
 

Honeywell 

Honeywell International (www.honeywell.com) je vedoucí společností na seznamu Fortune 100 zabývající se diverzifikovanou technologií a výrobou. Zákazníkům po celém světě nabízí letecko-inženýrské produkty a služby, ovládací technologie pro budovy, domovy a průmysl, automobilové produkty, turbodmychadla a speciální materiály. Honeywell Scanning & Mobility (HSM) je součástí obchodní skupiny Automation and Control Solutions (automatizace a ovládací řešení - ACS) společnosti Honeywell. HSM je vedoucím výrobcem vysoce výkonného hardwaru pro sběr obrazových a laserových dat, včetně odolných mobilních počítačů a snímačů čárových kódů. Díky jednomu z nejširších produktových portfolií v oboru automatické identifikace a sběru dat nabízí HSM hardware pro sběr dat pro obchodníky, zdravotnická zařízení a přepravní a logistické podniky, které hledají způsoby, jak zlepšit své podnikání a služby zákazníkům. HSM navíc poskytuje pokročilý software, služby a profesionální řešení, která pomáhají zákazníkům efektivně spravovat data a majetek. Výrobky od HSM jsou prodávané po celém světě pomocí distributorské sítě a prodejních partnerů. Další informace o Honeywell Scanning & Mobility naleznete na www.honeywellaidc.com.

 

LabelMate

Labelmate vyrábí kompletní sortiment profesionáních produktů pro navíjení, převíjení, odlepování či odřezávání etiket. K dispozici jsou jak cenově výhodné univerzální navíječe, tak i vysokorychlostní masivní navíječe pro vysoké zatížení určené pro trvalý provoz v průmyslovém prostředí. LABELMATE má prodejní, podpůrné, inženýrské a výrobní kanceláře v Hendersonu, ve státě Nevada, USA, ale také v belgickém Bruselu. Výrobky LABELMATE jsou dostupné ve více než 80 zemích světa.

 

 

Zebra Technologies

Společnost ESP holding a.s. je přímým partnerem Zebra Technologies pro ČR od roku 1995.  Společnost Zebra Technologies (USA) je dominantním výrobcem vysoce kvalitních tiskáren čárového kódu pro oblast průmyslu, obchodu, logistiky a zdravotnictví. Svojí kvalitou si výrobky společnosti Zebra získaly nejpřednější pozice na trhu tiskáren čárového kódu. Spojením se společností Eltron (USA - malé tiskárny) v roce 1998 a převzetím společností Comtec (USA - přenosné tikárny) v roce 2000 vznikla nejrozsáhlejší výrobní řada tiskáren od jednoho dodavatele. Pouze jedna společnost nabízí tak širokou řadu tiskáren s možností upokojit jak požadavky na náročné tiskové chody v průmyslovém prostředí, tak komerční požadavky z oblasti obchodu, bankovnictví a zdravotnictví nebo požadavky na mobilní tisk prostřednictvím přenosných tiskáren.

Zajišťujeme certifikovaný záruční a pozáruční servis tiskáren štítků Zebra