Reference

proseat Mladá Boleslav s.r.o.-sledování stavu, pohybu a využití výrobních forem

Společnost proseat Mladá Boleslav s. r. o., patřící do skupiny firem Recticel, je jedním z největších výrobců PU tvarovek pro automobilový průmysl. Působí na českém trhu již od roku 1997 a zaměřuje se na výrobu sedáků a opěrek z flexibilní polyuretanové pěny. Jejím hlavním odběratelem je Škoda Auto a. s.

zobrazit
Nixe s.r.o. - přímý prodej z vozu
 
Společnost Nixe s.r.o. potřebovala zvýšit mobilitu prodejce/řidiče v terénu a umožnit mu tak efektivnější využití lidských zdrojů a nástrojů pro příjem, ukládání, přepravu a následný proces prodeje zboží přímo u zákazníka. Návrhem řešení byla oslovena spol. ESP holding a.s.
 
zobrazit
Mikroelektronika s.r.o. - sledování výroby

V roce 2013 se management společnosti rozhodl pro zavedení elektronického systému sledování výroby s využitím čárových kódů, který by pomohl optimalizovat evidenci výrobních materiálů a součástek.

zobrazit
TRCZ - mobilní terminály pro výrobní operace
Firma TRCZ se po desetiletí zkušeností s mobilními terminály rozhodla pro pořízení nových, které by splňovaly vyšší nároky systému, jednotlivých oddělení a především moderní a dynamické výroby. Veškeré jejich požadavky splnila společnost ESP holding a.s.
 
zobrazit
Autronic s.r.o. - mobilní prodej

Zakázkové řešení ambulantního prodeje s on-line napojením na stávající informační systém Soft4Sale pro významného prodejce nábytku, společnost Autronic. Řešení od společnosti ESP holding a.s. zabezpečuje veškerý prodej zboží jak z velkoobchodu, tak i z vozů zajišťujících distribuci zboží po celé ČR. Největší přínos je v mobilitě.

zobrazit
Color Expert (Ciret) - vychystávání zboží

Řešení spočívá v napojení webové aplikace pro vychystávání zboží na systém MS Navision pomocí mobilního terminálu Casio DT-X7 resp. DT-X8 později. Aplikace běží na cloudovém serveru, ke kterému se připojují uživatelé z několika různých skladů v Evropě.

zobrazit
REDA a.s. - hardware pro tisk a komunikaci s IS

Společnost ESP holding a.s. implementovala tiskové technologie Zebra a mobilní terminály LXE do informačního systému K2 Atmitec pro logistické středisko společnosti REDA se 16 tisíci  skladovými pozicemi.

zobrazit
DHL Logistics, s.r.o. - vozíkové terminály a WiFi
Společnost ESP holding a.s. dodala pro DHL Logistics ruční a vozíkové terminály Honeywell pro logistický sklad Jirny u Prahy (60 000m2, 300 zaměstnanců). Pro zajištění pokrytí celého skladového areálu rádiovým signálem bylo specialisty spol. ESP holding navrženo a nainstalováno celkem 20 přístupových bodů (access pointů).
zobrazit
Škoda Auto a.s.

Ve Škoda Auto, a.s. jsme realizovali dosud největší RF skladový systém v bývalé východní Evropě. Jedná se o nasazení desítek průmyslových terminálů a access pointů včetně tiskáren čárového kódu.

zobrazit