Wi-fi sítě pro sklady, výrobu a logistiku

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti návrhu, realizace a následné správy wi-fi sítí v průmyslovém prostředí.

Analýza

Profesionální analýza a optimalizace je základem pro bezchybnou realizaci a funkčnost průmyslové wi-fi sítě. Pro navržení wi-fi sítě používáme profesionální nástroje pro Site Survey, které pomáhají eliminovat potenciální rušení a interference, stejně tak jsou výchozím podkladem pro optimální rozmístění všech aktivních síťových prvků a přístupových bodů.

Výstupem analýzy je:

  • zobrazení pokrytí oblasti signálem a datové propustnosti sítí
  • volba správného kanálu s minimální interferencí
  • určení ideální pozice pro přístupové body (Access Points AP)
  • analýza překrývání kanálů a sousedních sítí
  • simulace nastavení sítě, její zátěže a určení maximálního výkonu
  • přesné určení lokace jednotlivých AP s ohledem na konstrukční prvky budovy

Realizace

Na základě provedeného návrhu dodáváme-realizujeme bezdrátové sítě podle specifických požadavků zákazníka. Zaměřujeme se na dodávky sítí pro průmyslová prostředí ve výrobních podnicích, skladech, logistických prostorách. Naší doménou jsou specializovaná řešení do extrémních podmínek – např. hardware určený pro mrazírenský průmysl s garantovanou funkčností až do teploty – 40°C.

 

Správa wi-fi sítí, zajištění provozu

  • na základě smlouvy garantujeme reakční dobu 
  • pravidelné proměřování s následnou optimalizací
  • reakční doba již od 4 hodin
  • možnost opravy zařízení do 2-5 pracovních dnů

Metalické sítě ethernet

V případě zájmu též provádíme návrh a realizaci ethernetové sítě, zajištění infrastruktury pro instalaci přístupových bodů. Realizujeme dodávky systémů strukturované kabeláže dle požadavků zákazníka od projektu, až po montáž. Projekty připravují zkušení specialisté, kteří také navrhují výslednou topologii. Ta určuje i propustnost síťových uzlů a efektivnost využití celé sítě.

Součástí projektu je také návrh konkrétních aktivních prvků a jejich zařazení do topologie sítě a umístění v budově. Samotnou realizaci pak provádí montážní technici s důrazem na dodržení příslušných norem. 

 

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde