Zakázkový tisk etiket

Pokud potřebujete pouze jednorázovou výrobu štítků s čárovým kódem a investice do vlastní tiskárny se Vám nevyplatí, zadejte výrobu u nás. Výběr vhodného materiálu etikety je závislý  jednak na požadované živostnosti, ale také na podkladu apod. Doporučujeme Vám konzultovat výběr vhodných etiket s našimi specialisty.

Etikety jsou dostupné v široké nabídce kombinací přírodních i syntetických materiálů (polyetylen, polyester, polyolefin) a lepidel na bázi kaučukové nebo disperzní bázi. Při výběru vhodných etiket je potřeba brát v úvahu požadavky na odolnost, životnost. Některé aplikace jsou obzvláště náročné na zdravotní nezávadnost, jiné zase vyžadují odolnost proti extreémnímu žáru nebo mrazu, možnost snadného odstranění etikety bez zanechání zbytků lepidla, nebo naopak perfektní a trvalé přilnutí etikety k podkladu. 

Návrh potisku etikety s Vámi budeme konzultovat tak, aby etiketa obsahovala všechny potřebné informace. Kromě čárového kódu lze tisknout dvourozměrné PDF kódy, QR kódy, loga, grafiku, texty. Pro zadávání informací na etiketu můžeme použít Vaše stávající databáze výrobních čísel, názvů apod.

Nepříliš často se používá tisk na barevné etikety nebo barevný (modrý, zelený aj.) tisk na bílé etikety. Ve speciálních případech se používají etikety pokovené, textilní nebo etikety s certifikací pro použití ve zdravotnictví. Jedná se o tzv. sandwichové etikety určené pro krevní vaky, které mají dvě lepící vrstvy. Hlavní etiketa se nalepí na krevní vak a malé etikety se z této druhé vrstvy dají opět sejmout a nalepit na zkumavky se vzorky krve pro rychlé označování.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde