Nový Advantech DLoG DLT-V6210

Společnost Advantech-DLoG představuje terminál DLT-V6210 pro montáž do VZV, který díky snadné obsluze ocení každý logistický specialista.

Složité a stále se měnící pracovní podmínky v intralogistice nebo na nákladních rampách a velké nároky na obsluhu i zařízení vedli společnost Advantech-DLoG k vývoji vozíkového terminálu DLT-V6210, který v jakémkoliv prostředí přesvědčí svojí snadnou obsluhou a mnoha cennými funkcemi.

Vozíkový terminál pro všechny účely

Zcela nový terminál DLT-V6210 je vybaven brilantním XGA displejem, který zajistí maximální čitelnost, dokonce i za jasného slunečního světla po delším pobytu v temném prostředí skladu. Můžete si vybrat mezi jasem 600 a 1300 cd/m2 pro interiérové a exteriérové použití. Skleněná dotyková obrazovka terminálu, která může být obsluhována dokonce i v rukavicích, je mimořádně robustní, odolná vůči otěru a poškrábání. Čitelnost tak nebude ovlivněna matným, poškrábaným povrchem, dokonce ani po mnoha hodinách práce.

DLT-V6210 je ideální volba pro intralogistiku

„DLT-V6210 spojuje skvělý výkon a inteligenci s ekonomickými požadavky“, říká Manfred Lachauer, generální ředitel Advantech-DLoG. DLT-V6210 je následovníkem terminálů série MTC 6, takže je možné přímo využít stávající držáky a snížit tak náklady na nové instalace. Nadto může být vozový park vybaven rozdílnými držáky pro mobilní nebo stacionární použití a vysoce výkonnou Wi-Fi s mnohem méně komplikacemi díky různým rozhraním.

Kromě dobře promyšlené konstrukce a výkonného základního vybavení nabízí vozidlový terminál řadu doplňků a periferií které dovolují DLT-V6210 individuálně přizpůsobit montáži a IT prostředí.

Vlastnosti a funkce DLT-V6210 v kostce

 • 10‘‘ barevný displej s kapacitní multidotykovou obrazovkou (PCT)
 • 3 přední klávesy (1x vypínač, 1x zvýšení jasu displeje, 1x snížení jasu displeje)
 • Duální diverzitní anténa se sníženou hmotností
 • Různé typy připojení a rozhraní pro externí zařízení (USB, sériové s RS-232, Ethernet, SMA pro externí WLAN anténu)
 • Široká řada periferií (klávesnice, snímače, ovládací pera, držáky a adaptéry, antény a externí přijímače)
 • Třída krytí proti vniknutí prachu a vody IP65
 • Odolnost vůči vibracím třídy 5M3
 • Přední strana odolná vůči otěru a poškrábání
 • Nárazuvzdorná obrazovka třídy IK08
 • Teplota okolí od -30 °C do +50 °C
 • Výkonný procesor  Intel® ATOM™ Core 1.33 GHz
 • 4 GB RAM, paměťová karta 32 CFAST pro průmyslové použití
 • Operační systémy Windows
 • Interní napájení se širokým rozsahem nominálního napětí 12/24/48 V
 • Integrované reproduktory

Další informaco o vozíkovém terminálu DLT-V6210

O společnosti Advantech-DLoG

Advantech-DLoG je globálním hráčem na poli průmyslových terminálů a vozidlových terminálových řešení pro extrémně náročné aplikační oblasti pro stavební stroje, vysokozdvižné vozíky, těžká nákladní vozidla, v těžebním průmyslu a průmyslové výrobě. Cílem je, aby se Advantech-DLoG stal předním světovým poskytovatelem na vybraných vertikálních trzích, jako jsou sklady, těžké náklady a řízení vozového parku či elektronické obchodování. Obchodní název Advantech-DLoG je synonymem pro špičkové inovace a nejvyšší kvalitativní standardy značky „Vyrobeno v Německu“. Systém managementu kvality společnosti Advantech-DLoG je certifikován podle DIN ISO 9001:2015 a zaručuje nejvyšší kvalitu produktů a procesů Advantech-DLoG  po celou cestu přes partnery až po zákazníky. Přes rozsáhlou podporu, prodejní a marketingovou síť s více než 7800 zaměstnanci se společnost zavázala k poskytování služeb a rychlého uvedení do provozu pro své zákazníky po celém světě. Obchodní značka Advantech-DLoG, který byla založena v roce 2010, v sobě spojuje zkušenosti a vedoucí pozici na trhu společnosti DLoG GmbH, založené v roce 1985, a skupiny Advantech Group. DLoG GmbH je dceřinou společností koncernu Advantech na Taiwanu.

Více informací naleznete na www.advantech-dlog.com

 

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde