Vozíkový terminál Dlog DLT-V7210K s integrovanou klávesnicí

Nový terminál pro montáž do vozíků Advantech-DLoG DLTV7210K je vybaven klávesnicí s 55 tlačítky a numerickým blokem kláves pro snadnou manipulaci i rychlé a bezpečné zadávání dat v oblasti distribuce, logistiky a skladování.

Stejně jako ve sportu, i v logistice je vyžadován špičkový výkon – kdykoliv, kdekoliv, i za těch nejnáročnějších podmínek. A stejně jako ve sportu, i pro logistiku je pro poskytování služeb klíčové správné vybavení. S novým modelem DLT-V7210K  představujeme nový vozíkový terminál s integrovanou klávesnicí, která usnadňuje sběr a manipulaci s daty.

Digitální logistický terminál s integrovanou klávesnicí

Rychlá a jednoduchá manipulace s terminálem je v logistice klíčová“, říká Manfred Lachauer, generální ředitel společnosti Advantech-DLoG. Především tam, kde je potřeba nashromáždit mnoho dat, musí být jejich záznam efektivní a bezchybný. Řešením je vozíkový terminál s integrovanou klávesnicí.

Integrovaná klávesnice eliminuje především nutnost připojení samostatné externí klávesnice. Integrovaná klávesnice je k dispozici ve třech národních verzích a může být vyměněna ve čtyřech jednoduchých krocích. Je také možné ji přepnout na jinou jazykovou verzi. Klávesy jsou podsvícené; jas je možné nastavit pomocí předních tlačítek bez ohledu na jas displeje.

Výkonné vozíkové terminály přinášejí do logistiky výkon a kvalitu

Jako nástupce řady MTC-6 jsou terminály série DLT-V72 vybaveny širokou řadou funkčních vylepšení, která dále zvyšují efektivitu logistiky a správy skladů.

Nový procesor ztrojnásobuje výkon vozidlového terminálu a nepřerušitelný zdroj napájení zajišťuje nepřetržitý provoz. Integrovaná technologie Wi-Fi a Bluetooth přináší nerušenou komunikaci. DLT-V7210K je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením, přičemž jas displeje lze snadno měnit podle potřeby, takže je snadno čitelný i na přímém slunečním světle.

Dotyková obrazovka displeje odolného proti poškrábání je vyrobena ze skla. Díky nově vyvinuté elektronice může být dokonce obsluhována v silných rukavicích. Uživatel může individuálně nastavit citlivost PCT displeje s pomocí konfiguračního nástroje.

Rozličné možnosti montáže umožňují použití tohoto nového terminálu v široké řadě různých typů vozidel. Komplexní softwarové portfolio podporuje stávající IT prostředí i specifické požadavky společnosti.

Přehled vlastností DLT-V7210K

 • 10,1“ barevný displej s kapacitní multidotykovou obrazovkou (PCT)
 • Klávesnice s 55 tlačítky včetně numerického bloku ve 3 národních verzích (QWERTY, QWERTZ, AZERTY)
 • Programovatelné funkční klávesy
 • Plochá dvoupásmová diverzitní anténa
 • Rozhraní pro externí zařízení (LAN; 4x USB 2.0; 1x USB 3.0; 2x RS-232)
 • Odolnost proti prachu a vodě IP65, odolnost vůči vibracím dle specifikace 5M3
 • Nárazuvzdorná obrazovka podle specifikace IK08 odolná proti otěru a poškrábání
 • Pracovní teplotní rozsah -30 °C až +50 °C
 • Výkonný procesor Intel® ATOM™ Quad Core 1.91 GHz, 4 GB RAM, 8 GB CFAST nebo více
 • Operační systémy: MS Windows 10 IoT Enterprise, WES7, Windows 7 Prof., WE8S, Windows 8.1 Ind. Pro, Linux s grafickým uživatelským rozhraním, IGEL Linux
 • Interní širokorozsahový zdroj pro nominální napětí 12/24/48 V
 • Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS)

Volba vhodného vozíkového terminálu 

Zvažujete pořízení nových mobilních terminálů pro výrobu nebo logistiku? S výběrem vhodného řešení Vám pomůžeme. Využijte vědomosti našich specialistů s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru mobilních počítačů. Mobilní terminály pomáhame správně vybrat, instalovat na vysokozdvižný vozík a samozřejmě poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde