Bezkontaktní identifikace osob

Identifikace osob

Díky vhodné kombinaci HW a SW lze dosáhnout takové identifikace osob, která již vůbec nevyžaduje jejich interakci. Použitím RFID brány a čipových karet, které obdrží zaměstnanci, či návštěvníci konference, odpadá jakákoliv nutnost, aby se dále tyto osoby staraly o registraci, či manuální  evidenci příchodů a odchodů.

Jak to funguje?

UHF technologie umožňuje bezdotykové čtení identifikátorů (a to i dokonce bez přímé viditelnosti) na vzdálenosti několika metrů, v závislosti na velikosti antény a výkonu. Stačí tedy, aby člověk měl u sebe čipovou UHF kartu v peněžence, v kapse kalhot, či pod sakem a správně zkonstruovaná a nastavená RFID brána tuto kartu v dosahu několika metrů najde a zaznamená její přítomnost. O zbytek se postará řídící jednotka v kombinaci s ovládací aplikací, zda se informace o průchodu zobrazí pouze na obrazovku, jakožto uvítání návštěvníka konference, nebo data uloží do databáze pro sledování docházky.

Využití řešení:

  • Identifikace návštěvníků konferencí, školení
  • Docházkový systém
  • Kontrola / evidence vstupů do monitorovaných prostor
     

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde