Věrnostní program - eServices

eServices - víceúčelová aplikace pro správu zákaznických účtů nebo kartový věrnostní systém

eServices vám umožní jednoduše spravovat a evidovat zákaznické účty nebo provozovat vlastní věrnostní bonusový program prostřednictvím věrnostních karet.

Uplatnění najde jak v běžných prodejnách, tak v provozovnách nabízejících nejrůznější druhy služeb jako jsou fitcentra, solária, masážní služby, kosmetické salony, kadeřnictví, zdravotnické služby a jiné.

Nasazením eServices získáte:

  • Centrální databázi s neomezeným počtem klientských stanic
  • Přehledné statistiky o prodeji nebo poskytnutých službách
  • Jednoduchou správu a evidenci zákaznických karet, služeb a produktů

Jak funguje eServices: správa zákazníků i bonusový systém

Identifikace zákazníků probíhá prostřednictvím věrnostních karet, které mohou obsahovat i jednoduchý čárový kód, magnetický proužek nebo bezkontaktní RFID čip. V takovém případě k jejich načtení potřebujete patřičné hardwarové vybavení - čtečky čárových kódů nebo čipových karet.

Software eServices (na cenu se ptejte našich obchodníků) umožňuje vytváření, úpravy a mazání zákazníků, zaměstnanců, produktů nebo poskytovaných služeb. Zobrazuje a vede statistiky o prodeji a o zákaznících s možností exportu. Umožňuje zadávání slev na produkty či služby pro určenou skupinu zákazníků - věrnostní/bonusový systém. U předplacených služeb je možné nastavit časové omezení pro čerpání těchto služeb.

Příklady využití eServices: předplacené služby i vklad na účet

Klient si zakoupí/předplatí konkrétní službu - např. rekondiční masáž, 2 hodiny v soláriu, 15 hodin ve fitcentru, modeláž nehtů v kosmetickém salonu apod. Služby pak čerpá jednoduše předložením své zákaznické/věrnostní karty.

Klient vloží peněžní částku na svůj zákaznický účet a prostřednictvím věrnostní/bonusové/zákaznické karty čerpá služby a nakupuje produkty vydavatele karty až do výše svého vkladu.

Funkce a možnosti aplikace eServices

  • Možnost připojení čteček čárových kódů i čipových karet
  • Identifikace prodejce - kontrola zneužití
  • Správa zákaznických karet a účtů
  • Správa prodejních služeb a produktů
  • Vedení statistik o prodeji a zákaznících s možností exportu
  • Zadávání slev na produkty či služby pro skupiny zákazníků - bonusový systém

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde