Terminál Dlog DLT-V4108 získal cenu Red-Dot

Vozíkový terminál Advantech-DLoG DLT-V4108 zíkal ocenění na soutěži Red Dot Award. Z celkového počtu 6300 přihlášených položek, které předložilo 59 zemí, si 39členná porota vybrala jako vítěze odolný vozidlový terminál Advantech DLT-V4108, který získal ocenění za vynikající inovace a kvalitu.

Odolný a přesto agilní vozidlový terminál s konstrukcí pro optimalizaci řízení logistiky

Odolný a ergonomický terminál pro montáž do vozidel s integrovanou klávesnicí DLT-V4108 je navržený tak, aby poskytoval dlouhou životnost pro logistické aplikace. S certifikací 5M3, stupněm krytí proti vniknutí vody a prachu IP65 a se širokým rozsahem provozních teplot (-30 - 50 °C) je DLT-V4108 schopen pracovat v extrémních průmyslových prostředích. Tenký a kompaktní tvar terminálu je vhodný pro instalaci i v omezených prostorech, jako jsou úzké kabiny vozidel. Kromě toho integrovaná ergonomická klávesnice (kterou lze přímo na místě během okamžiku odejmout pro snadnou údržbu) a 8‘‘ dotyková obrazovka s projekčním kapacitním dotykovým ovládáním (která umožňuje obsluhu i v rukavicích) zajišťují pohodlné konvenční zadávání i rychlý automatický sběr dat v reálném čase.

Typický design s červenou čepičkou zajišťuje spolehlivé připojení v náročném prostředí

Advantech DLT-V4108, zkonstruovaný pro provoz v náročných podmínkách, poskytuje spolehlivou síťovou konektivitu. Exkluzivní konstrukce s červenou čepičkou na terminálu chránící systém před nárazy a otřesy může být integrována s více anténami pro náročné roamingové aplikace. Terminál Advantech DLTV4108 je vybaven Wi-Fi, WWAN a GPS technologiemi, které zajišťují spolehlivou komunikaci dokonce i v uzavřených kabinách vozidel. Terminál DLT-V4108 garantuje bezpečnou a stabilní komunikaci pro vysoké objemy dat, takže skladová vozidla a vysokozdvižné vozíky zůstávají trvale a nepřetržitě online.

Ergonomická klávesnice a barevná dotyková obrazovka poskytují přidanou hodnotu

Na rozdíl od jiných podobných terminálů vybavených integrovanou klávesnicí je DLT-V4108 vybaven barevným displejem a projekční kapacitní (PCAP) multidotykovou obrazovkou. V porovnání s rezistivními dotykovými obrazovkami, které jsou náchylné k poškrábání a otěru, jsou dotykové obrazovky PCAP extrémně robustní a odolné poškrábání, přesto velice citlivé na dotek. Integrovaná klávesnice poskytuje zákazníkům významnou přidanou hodnotu. Konkrétně zjednodušuje a urychluje zadávání dat, redukuje chyby vstupu díky haptické zpětné vazbě a šetří místo a náklady.
Navíc je DLT-V4108 vybaven záložní baterií, která zajišťuje nepřerušitelný zdroj napájení pro prevenci ztráty dat v případě výkyvů napětí či výpadků napájení. Konečně, odolný terminál pro montáž do vozidel s integrovanou klávesnicí DLT-V4108 může být flexibilně konfigurován a jas podsvícení a klávesnice lze operativně nastavit podle specifických požadavků použití a prostředí.

Přehled vlastností DLT-V4108 

 • 8” barevný displej s kapacitní multidotykovou obrazovkou (PCT)
 • 55 tlačítek včetně numerického bloku (QWERTY)
 • 12 programovatelných funkčních kláves
 • Plochá dvoupásmová diverzitní anténa
 • Konektory a rozhraní pro externí zařízení (LAN, USB, RS-232, Ethernet)
 • Odolnost proti prachu a vodě IP65; odolnost vůči vibracím dle specifikace 5M3
 • Nárazuvzdorná obrazovka podle specifikace IK08 s odolností proti otěru a poškrábání
 • Teplota prostředí -30 °C až +50 °C
 • Procesor Intel® ATOM™ Dual Core E3826 1,46 GHz, SQRAM 4GB DDR3L, paměťová karta 32 GB MLC-CFAST
 • Operační systémy: MS®Win 10 IoT Enterprise, Win7 Pro, Win8 Pro, WES7, WES8
 • Interní širokorozsahový zdroj pro nominální napětí 12/24/48 V
 • Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS)

Detail produktu DLT-V4108

Všechny důležité informace o vozíkovém terminálu DLT-V4108 najdete na produktové stránce zde

O soutěži Red Dot Award

Počátky soutěže Red Dot Design Award se datují až do roku 1955. Pečeť Red Dot je mezinárodně uznávané jako jedna z nejvyhledávanějších značek kvality za dobrý design. Ocenění se uděluje jednou ročně. Od produktů přes komunikační projekty a obaly až po designové koncepty a prototypy, ocenění Red Dot sleduje nejvýznamnější trendy po celém světě. S pomocí poroty hodnotí mezinárodní soutěž “Red Dot Award: Product Design” nejlepší produkty v daném roce. Ve 48 kategoriích mohou výrobci a designéři přihlásit své inovace. Porota uděluje cenu Red Dot pouze produktům s vysokou designovou kvalitou. 
 

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde