Wavelink v terminálech Casio

Terminálová emulace na DT-X8

Poskytovatel mobilních podnikových řešení, společnost Wavelink, nově také dodává software pro emulaci terminálu (TE) pro odolný ruční terminál Casio DT-X8. Díky této spolupráci mohou uživatelé terminálu Casio DT-X8 rychle nasadit emulaci terminálu Wavelink v rámci svého podniku. Jako volitelné řešení, které je možno samostatně zakoupit a nasadit dle potřeby je k dispozici také produkt Wavelink Avalanche pro správu podnikových mobilních řešení. Stávající uživatelé DT-X8 si mohou zpětně stáhnout tento software do svých zařízení.

John Martin, obchodní ředitel společnosti Wavelink pro oblast EMEA, vysvětluje: „Správa mobilních zařízení napříč celým podnikem je velmi náročný úkol. Naše partnerství zjednodušuje nasazení a správu tohoto prostředí s nástrojem Avalanche a zároveň dává uživatelům terminálu Casio DT-X8 k dispozici nejrozšířenější platformu emulace terminálu na trhu.“
Guy Boxall, senior manažer produktového marketingu společnosti Casio, uvádí: „Tato spolupráce podporuje další růst společnosti Casio v oblasti mobilních řešení. S mobilním softwarem Wavelink pracujícím na extrémně odolném terminálu DT-X8 mohou naší zákazníci dosáhnout rychlejší a mimořádně efektivní integraci produktů.“

Extrémně odolný ruční terminál DT-X8 byl představen společností Casio v roce 2011 a ukázal se být velice úspěšným. Je vhodný zejména pro použití v náročných aplikacích, kde je robustní konstrukce prvořadá; disponuje krytím třídy IP67 (úplné ponoření do vody), byl testován na odolnost proti pádu z výšky až 3 metry a klíčovým benefitem pro uživatele je výdrž baterie až 25 hodin.

Výhody používání softwaru Wavelink

Emulace terminálu Wavelink (TE) je s více než 4 miliony nainstalovaných klientů lídrem na trhu. Emulace terminálu je kompletní prostředí, které je k dispozici na každém zařízení se softwarem Wavelink TE, navíc bez dodatečných nákladů. Prostředí zahrnuje nástroje Session Persistence, Screen Reformatter a vysokou úroveň přizpůsobení s širokými možnostmi nastavení a konfigurace, či s možností automatizace vstupu dat pomocí skriptovacích nástrojů.

Volitelné součásti:

Wavelink Avalanche, umožňující vzdálené bezobslužné nastavení a správu všech mobilních zařízení od počáteční fáze nasazení, všech fází používání mobilního terminálu, vrácení zařízení ze servisu do provozu, oprav nebo alternativního používání, až po jeho vyřazení.
Wavelink Industrial Browser umožňuje zákazníkům s jediným softwarem přístup k tradičním hostitelským aplikacím a zároveň k webovým aplikacím. Industrial Browser poskytuje funkce pro integraci snímání, zabezpečení, hlasu a bezpečnosti práce s pomocí webových aplikací.

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde