Zebra TC8000 - Ergonomie až na prvním místě

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh řadu velmi odolných mobilních terminálů  Zebra TC8000 s operačním systémem Android, které mají zvýšit produktivitu práce až o 14%.

Mobilní terminál Zebra TC8000 pro sklady byl od základů navržen pro zvýšení produktivity zaměstnanců skladů o 14 procent. Jak? Díky nové konstrukci zařízení jsme minimalizovali pohyb „naklonění a ověření“, nutný pro interakci se zařízením a vaší aplikací, a snadno tak transformovali vaši současnou aplikaci terminálové emulace do elegantních a intuitivních plně dotykových grafických obrazovek – bez nutnosti programování nebo úprav vaší hostitelské aplikace. Jelikož skenování je to, čím vaši pracovníci tráví nejvíce času, máte možnost si vybrat ze dvou pokročilých snímačů čárového kódu – 1D snímač SE965 s pokročilou technologií Adaptive Scanning pro nejširší pracovní rozsah, nebo imager SE4750 s naší proprietární technologií PRZM Intelligent Imaging pro bezkonkurenční výkon při čtení mnoha typů dat – 1D i 2D čárových kódů, dokumentů, které je možno editovat i prohledávat, a mnoho dalšího.

Mnoho způsobů použití

S Mobilním Terminálem Zebra TC8000 si mohou vaši zaměstnanci vybrat, jak chtějí skenovat. Skladník může držet TC8000 v ruce a zamířit pro skenování. A s naší průkopnickou funkcí proximitního skenování se jedná o první odolné mobilní zařízení, které mohou pracovníci nosit v pouzdře u pasu, na popruhu přes rameno, nebo připevněné ve vozidle či na stole a snímanými položkami jednoduše přejet před snímacím okénkem TC8000, což dovoluje skenování s volnýma rukama, které zvyšuje produktivitu a komfort zaměstnanců.

Více než jen snímání čárového kódu

Potřebujete snímat etikety s více čárovými kódy, stejně jako jiné informace na formulářích, jako jsou zaškrtávací políčka, textová pole a podpisy? Žádný problém. Se Simulscan, mobilním DNA řešením pouze od Zebry, všechno zvládnete.

Android konečně průmyslově

Další součást mobilního DNA řešení, rozšíření Mobility Extensions (Mx), transformuje Android KitKat na skutečný průmyslový operační systém, s komplexním zabezpečením na podnikové úrovni, správou zařízení a schopnostmi sběru dat. Pokud jde o spolehlivost, TC8000 je odolný zevnitř i zvenku, vyrobený tak, aby odolal opakovaným pádům z výšky 2.4 m na beton, 2000 opakovaným nárazům v testovacím bubnu, tryskající vodě, prachu i extrémním teplotám. Získáte v této třídě zařízení největší baterii, která vám poskytne dostatek energie pro tři pracovní směny a rozsáhlou metriku dovolující rozpoznat a vyřadit stárnoucí baterie. Pokročilá dotyková obrazovka umožní pracovníkům obsluhovat vaši aplikaci v rukavicích či holým prstem a dokonce i stylusem, vše kompletně s podporu přiblížení dvěma prsty či jinými funkcemi multidotyku. TC8000 – jako byste přidali další hodinu produktivity na pracovníka za směnu. Nejnovější inovace skladové mobility pouze od Zebry. 

To nejlepší od Zebry

Terminál Zebra TC8000 patří k nejvyšší modelové řadě v kategorii mobilních terminálů Zebra Enterprise a přináší zcela novou uživatelskou ergonomi. Modely s 2D snímači obsahují proximity senzor pro automatické spouštění snímače při přiblížení ke snímanému objektu – vhodné např. pro hands-free snímání v hlasových aplikacích nebo při upevnění TC8000 na manipulačním vozíku. Premium konfigurace obsahují gyroskop, digitální kompas, barevnou kameru, čtečku NFC tagů (pro snadné spárování BT příslušenství). K terminálu Zebra TC8000 je k dispozici příslušenství, které zahrnuje baterie, jedno-, čtyř- a pětimístné základny, USB kabel a kabely pro připojení sluchátek. Vícemístné základny s příslušným příslušenstvím mohou být instalovány do 19“ IT racků nebo na zeď. 

Základní specifikace Zebra TC8000

 • K dispozici jsou modely modely Standard (1 GB RAM / 4 GB Flash) a Premium (1 GB RAM / 8 GB Flash)
 • Integrovaný snímač čárového kódu 1D nebo 2 typy 2D snímačů (standard a medium-range imager)
 • Procesor Qualcomm 8060, 1.7 GHz
 • kapacitní displej WVGA 4“
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n
 • Bluetooth 4.0
 • Odolnost proti opakovanému pádu z výšky 2,4 m na beton
 • Velmi výkonná baterie 6700 mAh – až na 3 pracovní směny
 • Android KitKat 4.4.3 s rozšířením Zebra Mx
 • Předlicencovaný a předinstalovaný telnet klient All TouchCE (=Wavelink Velocity)
 • WorkForce Connect PTT Express a SimulScan
 • Obsahuje slot pro micro SD kartu

 

Publikováno s laskavým svolením ruggepcreview.com, děkujeme panu Conradu H. Blickenstorferovi 

Kontaktní formulář

Vyplněním Vašich osobních údajů se ESP holding a.s., se sídlem U Ráje 449, 40321 Ústí nad Labem, IČ 27261387, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem vyřízení dotazu nebo poptávky. Podrobné informace zde