Servis Zebra

 

Svěřte svá zařízení společnosti Zebra Technologies našemu autorizovanému servisnímu středisku. Opravujeme všechny výrobky. I ty, jejichž podporu výrobce oficiálně ukončil.


Výhody servisu Zebra s ESP

  • Disponujeme vlastním servisním střediskem a proškolenými techniky.
  • Jsme autorizovanou firmou pro opravy výrobků Zebra Technologies.
  • Nabízíme záruční i mimozáruční servis Zebra.
  • Zajišťujeme dodávku náhradních dílů a náhradní zařízení.
  • Jsme spolehlivý partner pro servis Zebra a další značky.

Vyberte servis Zebra, který vám vyhovuje

Servis Zebra přes kurýra
Servis Zebra přes kurýra

Pokud se zařízení Zebra Technologies vejde do krabice, zabalte ho. O nic víc se nemusíte starat. Do celého Česka za vámi pošleme kurýra, který si zařízení k opravě vyzvedne. Kurýr vám zařízení Zebra opět přiveze. Jednoduše a bez starostí.

Mapa dosahu
Servis Zebra u vás ve firmě

Víme, že chyba jediného přístroje může zcela ochromit chod celého provozu. Jsme připraveni řešit servis do 60 minut a vyslat k vám tým zkušených techniků. Ideálně v dojezdu do 2 hodin od Ústí nad Labem.

Profilaxe
Preventivní servis Zebra

Každý výrobek má svou „achillovu patu“ a my víme kde. Budoucí vady umíme předvídat, a proto nabízíme profylaxi produktů Zebra Technologies – pravidelné kontroly, při kterých odhalíme zárodek problému dříve, než se projeví – a hlavně prodraží.

Individuální servis Zebra
Individuální servis Zebra

Pořizujete složitější řešení na míru vašemu provozu? Pak je pro vás ideální SLA – na základě vašich zařízení a jejich implementace v provozu nastavíme úroveň servisu, jakou potřebujete. Poskytneme i náhradní zařízení.

Zebra servisJsme autorizovaný servis Zebra

Jsme autorizovaným servisním partnerem společnosti Zebra Technologies a náš tým servisních specialistů je školen přímo u výrobce. Provádíme záruční i pozáruční opravy zařízení Zebra. Poskytujeme také profesionální servis dalších zařízení. Zajišťujeme záruční i pozáruční opravy, poradenské a implementační služby.

Získat podporu

Typ technické podpory
Produkt nebo reseni

Informace o zboží

Sériové číslo najdete na výrobním štítku zařízení pod baterií, na zadní nebo spodní straně zařízení, v operačním systému nebo na dodacím resp. záručním listu.

Informace o závadě

Požadujete opravu zdarma v rámci záruky?
Popíšete-li svými slovy, jak či při jaké činnosti se závada projevuje, urychlíte tak vaše odbavení.
CAPTCHA
1 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.