Představení společnosti

Specializací společnosti ESP holding a.s. je vývoj systémů pro mobilní identifikaci zboží, zařízení a předmětů s využitím identifikačních a komunikačních technologií. Naše řešení pomáhají při skladových a prodejních operacích, přepravě a logistice nebo při monitorování výroby, staveb, výkonů a stavů nejrůznějších zařízení.

Uživatelům našich mobilních řešení garantujeme

  • vyšší produktivitu zaměstnanců
  • minimalizaci chybovosti lidského faktoru
  • zrychlení pořizování dat
  • racionalizaci procesů
  • spokojenost z podnikových a pracovních výsledků

Systémová integrace

Integrujeme mobilní podniková řešení, která pomáhají zvyšovat produktivitu a efektivnost v nejrůznějších průmyslových odvětvích, ve zdravotnictví a i maloobchodě. 

Vlastní vývoj software

Softwarová řešení tvoří náš vlastní tým nadšených specialistů zaměřených na pečlivou analýzu a naplnění potřeb zákazníků.

Komplexní služby

V každé fázi projektu, od analýzy po uvedení systému do provozu („oživení“), je Vám k dispozici specializovaný konzultant.

Poprodejní péče

Samozřejmostí je proškolení uživatelů systému na základě užívání dodaného řešení a na běžnou uživatelskou údržbu zařízení. Vždy je možné se obrátit na naše pravidelně certifikované servisní specialisty a pracovníky softwarové podpory.

Technická podpora,  profylaxe

Naše péče o zákazníka samozřejmě nekončí v den uvedení systému do provozu. Nabízíme různé úrovně servisní podpory, pravidelných preventivních kontrol (profylaxí) a nadstandardních služeb. Pomáháme zákazníkům identifikovat a minimalizovat potenciální rizika spojená s případným výpadkem.

V čem je náš přístup odlišný?

Námi dodávaná řešení jsou navržena tak, aby uživatelům umožnila věnovat se tomu, co umí nejlépe, tedy na jejich práci. Věříme, že jedině tak lze dosáhnout opravdu prokazatelných výsledků ve zvyšování produktivity. Věříme, že jedině tak lze nabídnout opravdu přínosné a funkční řešení.

Poselství

Společnosti se již neptají, zda by se řešení mobilního sběru dat měla do automatizačních procesů implementovat, ale na to, jak je implementovat co možná nejdříve. Obraťte se na nás  kdykoliv! Vyřešíme Vaše požadavky komplexně, kvalitně a rychle.