Logistika léčiv a zdravotnického materiálu

Řešení zajišťuje efektivní a bezpečný pohyb léčiv, medicínského vybavení a materiálu od příjmu, přes sklad, až k pacientovi. Zaručuje bezchybnou logistiku, díky které je možné eliminovat případné chyby související se zdravím pacienta – je zajištěno rychlé a bezpečné směrování konkrétní položky na dané oddělení. V rámci řešení může jít o jednotnou, hromadnou a automatickou identifikaci nebo specifické označení unikátním kódem.

 • RFID
 • čárový kód
Mobilní vizita a sesterská dokumentace

Řešení pro mobilní vizitu a sesterskou dokumentaci jsou důležitým prvkem pro poskytování kvalitní zdravotnické péče, mobilnost pracovníka a v případě nutnosti rychlou identifikaci pacienta. Díky řešení je možné například pracovat s dokumentací přímo u lůžka pacienta, efektivněji nahlížet do záznamů pacienta a provádět případné změny, nebo provádět případné změny v dokumentaci mimo fixní zařízení na sesterně nebo stanici.

 • čárový kód
Podávání léčiv

Řešení umožňuje sledování, správu, ale i dokumentaci procesu podávání léčiv. Jeho implementace zajišťuje zvýšení bezpečnosti pacienta, přesnost a efektivitu. Podání léčiva je možné pouze oproti elektronickému seznamu, a to po identifikaci pacienta a následné identifikaci léku. Zdravotnický personál tak získá přesný pohled na seznam ordinovaných léků, kompletní historii medikace a stále aktualizovaný přehled o podaných léčivech v rámci informačního systému.

 • čárový kód
Označení krevních vaků

Pro potřeby označování krevních vaků zajišťujeme dodávku nebo potisk speciálních sendvičových etiket se spolehlivou přilnavostí. Etikety neztrácí své vlastnosti ani v teplotních podmínkách nutných pro uchování např. krevních konzerv. Usnadněte skladování a sledování krevních vaků, vyvarujte se chybovosti při transfuzích a přispějte tak k perfektní péči o pacienty.

 • čárový kód
Označení laboratorních vzorků

Značení laboratorních vzorků čárovým kódem umožňuje personálu označit vzorky přímo u lůžka díky mobilním zařízením nebo v laboratoři. Přesné označení a přiřazení vzorku k identitě pacienta dovoluje předcházet chybám, které mohou vést ke zpoždění jednotlivých kroků. Jde například o přesun vzorků do laboratoře, vyhodnocení vzorků a na to vázané včasné léčby pacienta. To urychluje průběh úkonů se vzorkem a výrazně zvyšuje efektivitu a bezpečnost.

 • čárový kód
Evidence a sledování zdravotnické techniky a majetku

Řešení pro evidenci a inventarizaci založená na čárovém kódu, RFID nebo RTLS technologii přináší okamžitý přehled hmotného majetku, informace o jeho aktuální lokaci a rychlejší provádění inventur. Je zárukou bezproblémové daňové kontroly a slouží majiteli firmy k ochraně majetku a vymezení odpovědnosti za jeho ochranu. V rámci řešení poskytujeme spolehlivá čtecí zařízení ve speciální dezinfikovatelné úpravě pro zdravotnictví a intuitivní inventarizační aplikaci pro snadné čtení a správu všech dat na jednom místě.

 • čárový kód
 • RFID
Identifikace a sledování pacientů

Bezpečnost pacientů začíná u zajištění pozitivní identifikace v každém momentu poskytované péče. Dodáváme řešení pro označení pacientů identifikačním náramkem s čárovým kódem nebo RFID čipem, který poskytuje rychlou a bezchybnou identifikaci. Softwarové ověření identity pacienta je klíčové například pro efektivní evidenci podávání léčiv, snadný náhled do dokumentace pacienta a další.

 • čárový kód
 • RFID
Identifikace personálu

ID karty umožňují ověření totožnosti zaměstnanců na základě fotografie, jména, identifikačního čísla, čárového kódu, bezkontaktního čipu nebo podpisu. Zároveň mohou být i nástrojem pro kontrolu přístupu a docházky. V kombinaci s vhodnou technologií bezkontaktního čipu zjednodušuje ID karta každodenní rutiny jako registrace v docházkovém systému, nebo otevření dveří s omezeným přístupem.

 • čárový kód
Monitoring teploty vakcín a léků

Řešení monitoring teploty zdravotnického materiálu chrání vakcíny a jiné zdravotnické materiály citlivé na změny teplot, a to během jejich přepravy i skladování. Díky nepřetržitému snímání a odesílání naměřených teplotních hodnot, mobilnímu připojení a sdílení dat poskytují senzory efektivní monitorování a maximální kontrolu.

 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
10 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.