Monitoring teploty zdravotnického materiálu

Řešení monitoring teploty zdravotnického materiálu chrání vakcíny a jiné zdravotnické materiály citlivé na změny teplot, a to během jejich přepravy i skladování. Díky nepřetržitému snímání a odesílání naměřených teplotních hodnot, mobilnímu připojení a sdílení dat poskytují senzory efektivní monitorování a maximální kontrolu.

Označení a management léčiv

Řešení založená na značení čárovým kódem umožňují vkládat na jednotlivá balení léků variabilní data v podobě nalepené etikety. Takové etikety s čárovým kódem lze při výdeji léku skenovat a okamžitě tak identifikovat, ověřovat, autorizovat, a reportovat výdej léčiv na základě porovnání ID pacienta a ID léku. Předejdete tak chybné medikaci a zároveň získáte např. informace o čase a místě výdeje apod.

  • čárový kód
Označení krevních vaků

Pro potřeby označování krevních vaků zajišťujeme dodávku nebo potisk speciálních sendvičových etiket se spolehlivou přilnavostí. Etikety neztrácí své vlastnosti ani v teplotních podmínkách nutných pro uchování např. krevních konzerv.

  • čárový kód
Označení laboratorních vzorků

Značení laboratorních vzorků čárovým kódem přímo při jejich sběru u lůžka nebo v laboratoři eliminuje potřebu ručního popisování a tím vylučuje chyby v přiřazování vzorků jednotlivým pacientům. Označené vzorky lze okamžitě a bezchybně identifikovat a trasovat v informačním systému, což v delším výhledu dramaticky urychluje práci a značně zvyšuje efektivitu a bezpečnost zpracování.

  • čárový kód
Evidence zdravotnické techniky

Naše řešení pro inventarizaci založená na čárovém kódu nebo RFID přináší okamžitý přehled hmotného majetku a rychlejší provádění inventur. Je zárukou bezproblémové daňové kontroly, slouží majiteli firmy k ochraně majetku a vymezení odpovědnosti za jeho ochranu.

  • čárový kód
  • RFID
Identifikace pacientů

Bezpečnost pacientů začíná u zajištění pozitivní identifikace v každém momentu poskytované péče. Dodáváme řešení pro identifikaci pacientů založená na náramcích s čárovým kódem nebo RFID, které poskytují rychlou a bezchybnou identifikaci. 

  • čárový kód
  • RFID
Identifikace personálu

ID karty umožňují ověření totožnosti zaměstnanců na základě fotografie, jména, identifikačního čísla, čárového kódu, bezkontaktního čipu nebo podpisu. Zároveň mohou být i nástrojem pro kontrolu přístupu a docházky. V kombinaci s vhodnou technologií bezkontaktního čipu zjednodušuje ID karta každodenní rutiny jako registrace v docházkovém systému, nebo otevření dveří s omezeným přístupem

 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
1 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.