Inventarizace zboží a majetku

Zavedením technologie čárového kódu nebo RFID zvládnete inventury zboží a majetku v obchodě rychleji a bez chyb. Můžete provádět inventury naslepo nebo ze soupisu, rychle a pohodlně přenesete data do vašeho IS a o zboží v regálech a na skladě máte okamžitý přehled.

  • RFID
  • čárový kód
Prodej z vozu

Umožněte terénním pracovníkům vystavovat faktury nebo přijímat objednávky v reálném čase. Díky online řešení mohou také provádět rezervace na skladě, nebo ověřovat platební morálku zákazníků.

  • RFID
  • čárový kód
Příjem a výdej zboží

Optimalizujte provoz v obchodě a mějte plnou kontrolu nad zbožím. Označením všech produktů čárovým kódem nebo RFID etiketou zajistíte efektivní evidenci a kontrolu všech položek. S využitím mobilních terminálů máte vždy přehled o aktuálním stavu zásob a inventury zboží provedete bez chyb.

  • RFID
  • čárový kód
Značení čárovým kódem

Čárový kód je základním stavebním prvkem automatické identifikace zboží. Pro tvorbu etiket s čárovým kódem nabízíme široký výběr tiskáren etiket, automatických aplikátorů, specializovaného tiskového software.

  • čárový kód
Interaktivní kiosky – price check

Poskytněte v obchodě zákazníkům informace, které rozhodují o nákupu. Využijte k tomu praktické interaktivní kiosky, kde získají přehled o zboží, službách, výhodných akcích a další data. Vyjděte svým zákazníkům vstříc. 

Merchandising a řízení zásob

Zajistěte pro zákazníky stále plné regály. Snadno vytvoříte požadavek na doplnění zboží pomocí mobilního terminálu přímo na místě a získáte lepší přehled nad stavem zásob.

 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
3 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.