ZJEDNODUŠÍ PROVOZ

Stanoviště pracovníků vybavených čtecími zařízeními, která je nutné udržovat, nabíjet a upgradovat, nahradí optické brány, o které se postaráme my, a to po celou dobu jejich životnosti.

ROZUMÍ SI S VAŠÍM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM

Díky napojení na informační systém (ERP, WMS) může optická brána automaticky porovnávat načtená data s libovolnými seznamy, s příjemkami či dodacími listy.

DÁVÁ SMYSL VAŠEMU INFORMAČNÍMU SYSTÉMU

Automatizovaným řešením poskytujeme vašemu informačními systému smysly pro zjištění stavů a umožňujeme mu tak samostatně zpracovávat potřebné informace.

HROMADNÉ
NAČÍTÁNÍ POLOŽEK

VYSOKÁ RYCHLOST NAČÍTÁNÍ

BEZZÁSAHOVÝ AUTOMATICKÝ
SYSTÉM ČTENÍ

AUTOMATICKÉ ALERTY A ALARMY

MOŽNOST ČTENÍ V POHYBU

CO JE OPTICKÁ BRÁNA

Základní komponenty optické brány: kamera (A), pohybová čidla (B) a vizualizační periférie (C). To vše je instalováno na nosném rámu ve tvaru brány nebo na dopravníkovém pásu. Přesná podoba brány je výsledkem konkrétní zakázky. Součástí brány je také zakázkový SW pro vyhodnocování dat či pro zajištění rozhraní pro komunikaci s dalšími aplikacemi.

optická brana

JAK OPTICKÁ BRÁNA FUNGUJE

jednaZboží, jehož pohyb je třeba sledovat kdekoli v provozu nebo při skladových operacích, je opatřeno čárovým kódem.
dvaZboží naložené na paletě VZV, autonomním vláčku či klasickém paletovém vozíku projede místem čtení. Díky pohybovým čidlům se aktivují čtecí jednotky, které zahájí čtení položek.
triVýsledky čtení jsou odesílány do ERP či WMS, zpracovány cloudově, nebo jsou exportovány do CVS souboru k dalšímu zpracování a interpretaci třetí stranou.

PROČ SE OPTICKÁ BRÁNA VYPLATÍ

BEZOBSLUŽNOST

Automatizované načítání je při porovnání s lidským zpracováním rychlejší, přesnější a méně náchylné k chybovosti. Z pohledu lidských zdrojů dojde ke zjednodušení, protože budou v kritických bodech procesů nahrazeny automatickým zpracováním.

ZRYCHLENÍ PROCESU SNÍMÁNÍ

Stejně jako u hromadného načítání platí, že pokud jsou položky označené čárovým kódem, je možné je načítat a zaznamenávat i v poměrně vysoké rychlosti. Například za sebou jedoucí označené krabice na dopravníkovém pásu.

VÝHODNÁ AUTOMATIZACE

Hromadné automatizované načítání je ideální při neuzavřeném oběhu velkého množství etiket, hromadných přesunech zboží označeného čárovým kódem, nebo při nepřetržitém pohybu označených položek, které je třeba automaticky a kontinuálně načítat a evidovat.

SOFTWARE A KOMPATIBILITA

VAZBY NA EXTERNÍ SYSTÉMY

Výstupy optické brány je možno oboustranně datově propojit s ERP nebo WMS systémy – například pro čtení dat podle seznamu – kontrola příjemek.

NAPOJENÍ NA CLOUDOVÉ APLIKACE

Data z optické brány je možné síťově přenášet a dále zpracovávat. Lze využít i cloudového zpracování a uchování dat.

EXPORTNÍ SLUŽBY

Díky související aplikaci lze ukládat data, která se předávají k dalšímu zpracování a interpretaci třetí straně. Data se exportují do CVS souboru.

TECHNICKÁ PODPORA – SERVISNÍ STŘEDISKO

S technickou podporou dodávaného řešení se můžete obrátit na naše servisní středisko. Postaráme se o jednotlivé HW komponenty, dodávaný SW i systémovou integraci – zkrátka zaručíme, že námi dodávané řešení bude fungovat tak, jak má.

brana-11

SLA

Na základě dodávaného řešení a jeho implementace do provozu nastavíme optimální úroveň služeb technické podpory.
brana-12

PROFYLAXE

Nabízíme pravidelné kontroly, při kterých odhalíme zárodek problému dříve, než se projeví – a hlavně prodraží.
brana-13

ZAŠKOLENÍ

Vaše zaměstnance odborně zaškolíme tak, aby obsluhu dodávaného řešení zvládli na jedničku.
 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
2 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.