ZASTANE PRÁCI CELÉHO TÝMU A ARMÁDY ČTEČEK

Celý tým pracovníků se spoustou čtecích zařízení, které je nutné udržovat, nabíjet a upgradovat nahradí efektivnější řešení RFID brána, o kterou se postaráme během celé doby jejího používání.

ROZUMÍ SI S VAŠÍM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM

Díky napojení na informační systém (ERP, WMS) může řešení RFID brána automaticky porovnávat načtená data s libovolnými seznamy, s příjemkami či dodacími listy.

BĚHEM VTEŘIN NAČTE CELÝ OBSAH PALETY

Během vteřin brána hromadně načte vše, co jí projede a je opatřeno RFID tagem. Tagy nemusí být viditelné, a paleta se zbožím tak může být zabalená a připravená k expedici.

hromadné a okamžité načítání položek

načítání celých a zabalených palet

čtení bez nutnosti přímé viditelnosti tagů

automatické alerty a alarmy

možnost čtení tagů v pohybu

bezzásahový automatický systém čtení

CO JE PRŮJEZDOVÁ RFID BRÁNA

Základní komponenty řešení RFID brány: RFID reader (A), RFID antény (B), pohybová čidla (C) a vizualizační periférie (D). To vše je instalováno na nosném rámu ve tvaru brány. Přesná podoba brány je výsledkem konkrétní zakázky. Součástí RFID řešení je také zakázkový SW pro vyhodnocování dat či pro zajištění rozhraní pro komunikaci s dalšími aplikacemi.

RFID brana

JAK RFID BRÁNA FUNGUJE

jednaZboží, jehož pohyb je třeba sledovat, musí být opatřeno RFID tagy – radiofrekvenčními identifikátory. Stává se tak viditelné pro RFID bránu, tím pádem pro váš informační systém.
dvaZboží naložené na paletě VZV, autonomním vláčku či klasickém paletovém vozíku projede RFID bránou. Ta díky čidlům aktivuje kontroler, který zahájí čtení RFID tagů ve čtecím dosahu antén.
triVýsledky čtení jsou automaticky předávány do vašeho IS (ERP či WMS) v reálném čase, nebo jsou ukládány na cloudové úložiště, případně do místního souboru (PC, USB disk) k dalšímu zpracování a interpretaci off-line.

PROČ JE ŘEŠENÍ RFID BRÁNA EFEKTIVNĚJŠÍ

brana-5

SNÍMÁ DATA BEZ PŘÍMÉ VIDITELNOSTI MEZI ANTÉNOU A RFID TAGEM

Ke sledování produktů nebo lidí může dojít odkudkoli ve specifikovaném rozsahu, což maximalizuje rychlost a efektivitu.
brana-7

100× VÍCE DAT NA RFID TAGU NEŽ V ČÁROVÉM KÓDU

Sledujte všechna data, která potřebujete pro svůj inventář, jako je šarže a sériové číslo, velikost, výrobce, prodejce, datum vypršení platnosti, uživatel, umístění ve výrobě, linka a cokoli dalšího, co byste možná chtěli vědět.
brana-8

NAČTE AŽ 200 POLOŽEK V JEDINÉM OKAMŽIKU

Řešení RFID Brána může číst až 200 RFID tagů v jediném okamžiku. Tím se zvýší rychlost a produktivita, protože zaměstnanci nebudou muset fyzicky skenovat každý štítek.
 
brana-9

FLEXIBILNÍ POLOHA RFID TAGU

Poloha každého RFID tagu je flexibilní (pokud nejsou blokovány kovem nebo vodou), protože štítek nemusí být anténou fyzicky viditelný. RFID tagy můžete například umístit přímo do krabic nebo na paletu.
brana-10

ODOLNÉ RFID TAGY

RFID řešení je funkční uvnitř i vně budovy skladu. Tato technologie má schopnost odolat drsnému prostředí a teplotám. Pro extrémní podmínky nabízíme celou řadu RFID tagů se specifickými vlastnostmi.
 

SOFTWARE A KOMPATIBILITA

VAZBY NA EXTERNÍ SYSTÉMY

Výstupy RFID brány je možno oboustranně datově propojit s ERP nebo WMS systémy – například pro čtení dat podle seznamu – kontrola příjemek.

ESP RFID APLIKACE

Díky ESP RFID aplikaci lze ukládat data, která se předávají k dalšímu zpracování a interpretaci třetí straně. Data se exportují do CVS souboru.

CLOUDOVÉ ZPRACOVÁNÍ DAT

Data z RFID brány je možné síťově přenášet a dále zpracovávat. Lze využít i cloudového zpracování a uchování dat.

TECHNICKÁ PODPORA – SERVISNÍ STŘEDISKO

S technickou podporou dodávaného RFID řešení se můžete obrátit na naše servisní středisko. Postaráme se o jednotlivé HW komponenty, dodávaný SW i systémovou integraci – zkrátka zaručíme, že námi dodávané řešení bude fungovat tak, jak má.

brana-11

SLA

Na základě dodávaného RFID řešení a jeho implementace do provozu nastavíme optimální úroveň služeb technické podpory.
brana-12

PROFYLAXE

Nabízíme pravidelné kontroly, při kterých odhalíme zárodek problému dříve, než se projeví – a hlavně prodraží.
brana-13

ZAŠKOLENÍ

Vaše zaměstnance odborně zaškolíme tak, aby obsluhu dodávaného RFID řešení zvládli na jedničku.
 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
2 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.