Výhody fixního skenování se strojovým viděním

Přesný příjem zboží
Snížení a odstranění chyb nesprávné identifikace zboží způsobené ručním skenováním položek.

Zjednodušení operací
Snadná identifikace a ověřování položek v reálném čase přispívá k jednodušším a účinnějším operacím.

Zvýšení produktivity práce
Hromadné načítání krabic a celých palet je několikanásobně rychlejší. Za stejný čas je možné odvézt více práce.

Efektivní plnění objednávek
Řešení fixního skenování vede k optimalizaci skladových procesů a umožňuje reagovat na požadavky zákazníků.


Jak funguje fixní skenování při expedici a příjmu zboží

Vysokorychlostní fixní snímače čárových kódů se strojovým viděním umožňují díky vysoké frekvenci snímkování provádět skenování za sebou rychle jdoucích čárových kódů v rozsahu celého zorného pole fixního skeneru.

Kombinace těchto vlastností umožňuje sestavit fixní snímače do víceprvkových celků, i do podoby brány. Díky tomu řešení efektivně ve vysokém množství a rychlosti načítá čárové kódy z pohybujících se přepravních jednotek.

Ty mohou být v podobě palet a na nich uložených krabic označených čárovým kódem. Nebo i na dopravníkovém pásu, po kterém jedou v rychlém sledu označené položky.


Přínosy strojového vidění pro expedici a příjem zboží

Automatizace expedice a příjmu zboží

Fixní skenování se strojovým viděním je vhodné pro automatické načítání kódů na vychystávání u expedice, příjmu zboží nebo kdekoliv jinde, kde je výhodné automatizovat proces a evidovat data z kódů. Díky bezobslužnosti je možné zajistit bezchybné načítání čárových kódů.

Příjem a expedice zboží s maximální přesností

S fixním skenováním se můžete spolehnout na technologii strojového vidění, která minimalizuje chybovost při příjmu a expedici zboží. Automatické načítání není závislé na tom, zda obsluha provede všechny úkony spojené s provedením identifikace tak jako u ručního zpracování.

Záznam a sledování dat v reálném čase

Díky automatickému fixnímu skenování jednoduše zaznamenáte data v reálném čase a ihned máte přehled nad pohybem zboží. Proto jste schopní rychle reagovat v návznosti na další skladové procesy.

Nepřetržité skenování v režimu 24/7

Fixní skenery se neunaví jako člověk. Snímání čárových kódů může probíhat nepřetržitě ve stejné kvalitě 24/7 a stejně tak vyhodnocování sledovaných ukazatelů.

Jednoduchá implementace řešení

Nové požadavky je možné implementovat jednoduchým přenastavením potřebných parametrů bez nutnosti školení obsluhy. Možnost systémového napojení na informační systémy, WMS nebo PLC, které tak dostávají bezchybné informace a následně provádějí potřebné akce.

 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
2 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.