5 důvodů, proč vybírat výkonné RFID čtečky Zebra

Pokud nechcete ve firmě dělat kompromisy, spolehněte se při inventarizaci a sledování zboží na nejlepší RFID čtečky. Ohromí vás nejen dlouhým dosahem až 18 metrů. Zjistěte všechny její přednosti.

 

Obsah článku

Co by měla umět spolehlivá a výkonná RFID čtečka

1. RFID čtečka čte až na 18 metrů a je o 40 % přesnější

2. Ergonomie a odolnost RFID čteček, která usnadňuje celodenní práci

3. Kompatibilita RFID čteček s dalšími zařízeními Zebra

4. Klávesnice i dotyková obrazovka RFID čteček pro ovládání aplikací

5. Bezkonkurenční funkce Mobility DNA

 

Co by měla umět spolehlivá a výkonná RFID čtečka

Ať už potřebujete efektivně přijímat zboží v maloobchodě, nebo například sledovat pohyb dílů ve výrobě, nejspíš se chcete opřít o co nejkvalitnější zařízení. Takovým jsou mobilní RFID čtečky s Androidem s nejvýkonnější RFID anténou ve své třídě, např. ZEBRA MC3390 RFID

RFID čtečky Zebra  poráží konkurenci hned v několika zásadních ohledech. Ve stručnosti si je shrňme:

  • Výkonná integrovaná anténa s dlouhým dosahem.
  • Vysoký čtecí rozsah.
  • Intuitivní ovládání a bezporuchovost.
  • Ergonomie pro pohodlné celodenní použití.
  • Velký a přehledný dotykový displej.

Pojďme si přiblížit 5 nejzajímavějších oblastí, ve kterém jsou RFID čtečky o krok napřed před podobnými produkty ve stejné třídě:

 

1. RFID čtečka čte až na 18 metrů a je o 40 % přesnější

Nejvyšší modely RFID čteček dokážou přečíst tagy až na dlouhou vzdálenost 18,2 metrů. To v praxi znamená, že se obsluha nemusí zbytečně přibližovat ke každé “bedně”–  s RFID čtečkou tak zvládne stejný čas načíst více tagů. To vše je umocněno o přesnost vyšší o 40 % a rychlost vyšší o 20 % podle testování výrobce.

 

2. Ergonomie a odolnost RFID čteček, která usnadňuje celodenní práci

Spolehněte se, že i když RFID čtečku Zebra obsluha drží a ovládá v jedné ruce celou směnu, cítí se stále pohodlně. RFID čtečka je lehoučká a skvěle padne do ruky.

Přesto ji jen tak něco nerozhodí: Špičkové RFID čtečky Zebra snesou pád z 1,5 metru na beton, jsou vybavené krytím IP54 a odolným sklem Gorilla Glass, které chrání dotykovou obrazovku. Proto je pravidelná manipulace s RFID čtečkou nenáročná a podpoří efektivní výkon obsluhy.

 

3. Kompatibilita RFID čteček s dalšími zařízeními Zebra

Máte-li ve firmě jiné RFID čtečky a další zařízení Zebra, nemusíte se bát, že si nebudou rozumět. RFID čtečky sdílí stejné EMDK a RFID SDK jako všechny ostatní čtečky a sledy Zebra. To vám umožní vše účinně řídit bez ohledu na to, jaké produkty Zebra ve firmě používáte.

Praktické využití rfid čteček Zebra

 

4. Klávesnice i dotyková obrazovka RFID čteček pro ovládání aplikací

RFID čtečky Zebra podporují aplikace, které se snadno ovládají, ať už pracujete s vestavěnou klávesnicí nebo dotykovým displejem. Někteří zaměstnanci raději využijí velkou plochu dotykového LCD, jiní jsou zvyklí na klasickou klávesnici. Nemusíte nic měnit, RFID čtečka Zebra se přizpůsobí potřebám každého uživatele.

 

5. Bezkonkurenční funkce Mobility DNA

Pevnou součástí bezdrátových RFID čteček je ucelená sada inovativních aplikací a nástrojů pro správu a vývoj aplikací Zebra Mobility DNA.

Řešení zahrnuje rozšíření jako SimulScan Document Capture a Workforce Connect Push-To-Talk (PTT) Pro, asistenta pro pohyby typu swipe, plně dotykovou terminálovou emulaci All-Touch Terminal Emulation (TE) a další.


Vyzkoušejte si, jak vám mobilní RFID čtečky Zebra padnou do ruky a jak jejich parametry a funkce pomohou vaší firmě.

RFID čtečky vám předvedeme v praxi a půjčíme do provozu.
Vyplňte kontaktní formulář. Spojíme se a domluvíme.