Servis mobilních terminálů Zebra

 

Dostaňte ze svých mobilních terminálů Zebra maximum. Využijte náš profesionální záruční a pozáruční servis, který provádíme v našem autorizovaném středisku nebo u vás ve firmě.


Výhody servisu Zebra s ESP

 • Disponujeme vlastním servisním střediskem a proškolenými techniky.
 • Jsme autorizovanou firmou pro opravy terminálů Zebra Technologies.
 • Nabízíme záruční i mimozáruční servis terminálů Zebra.
 • Zajišťujeme dodávku náhradních dílů a náhradní zařízení.
 • Máme dostatek dílů pro nejrozšířenější modely terminálů Zebra.
 • Opravy dokážeme vyřešit rychle během několik dní.
 • Poskytujeme profesionální podporu a poradenství.

Záruční servis mobilních terminálů Zebra

Zajišťujeme rychlé vyřízení reklamace nebo provedení opravy v rámci zakoupeného servisního kontraktu Zebra OneCare přímo u výrobce, včetně zaslání a dokumentace. Krytí závad se liší podle úrovně zakoupeného servisního kontraktu Zebra OneCare.

Pozáruční servis mobilních terminálů Zebra

Pomůžeme vám ušetřit prostředky investované do nových zařízení. Ne vždy je nákup nového terminálu jediným možným řešením. A ne vždy je nutné poškozený mobilní terminál vyřadit.

Dokážeme opravit většinu závad i tam, kde již výrobce nepomůže. Provádíme pozáruční opravy starších mobilních terminálů Zebra (Motorola, Symbol). Při opravách používáme vysoce kvalitní součástky kryté zárukou jakosti. Mezi nejběžnější opravy terminálů Zebra patří:

 • Výměna dotykového panelu (digitizer)
 • Výměna LCD
 • Výměna konektorů
 • Plastový kryt, housing

Vyberte servis Zebra, který vám vyhovuje

Opravy mobilních terminálů Zebra s kurýrem
Opravy mobilních terminálů Zebra s kurýrem

Zabalte mobilní terminál a vyplňte kontaktní formulář. O vše ostatní se postaráme. V rámci celé ČR k vám pošleme kurýra, který si terminál nebo terminály k servisu vyzvedne. Přepravce vám opravený terminál Zebra přiveze zpět. Rychle, jednoduše a bez zbytečných starostí.

Servis tiskáren Zebra výjezdem
Chci servis terminálů Zebra výjezdem

Víme, že problém s terminály může nabourat chod celého provozu. V případě oprav většího objem jsme připraveni řešit servis terminálů Zebra do 60 minut a poslat k vám tým proškolených techniků. Ideálně v dojezdu do 2 hodin od Ústí nad Labem.

Preventivní kontroly tiskáren Zebra
Profylaxe – preventivní kontroly terminálů Zebra

Každé zařízení má svou „bolístku“. A platí to také pro terminály Zebra. Víme přesně, kde je hledat. Umíme tak předvídat, kde by se mohla vyskytnout vada. Proto nabízíme pravidelné kontroly mobilních terminálů Zebra, při kterých odhalíme zárodek problému dříve, než se objeví. A hlavně prodraží. Ušetříte peníze a případné poruchy neohrozí provoz.

Individuální servis Zebra
Individuální servis terminálů Zebra

Pořizujete složitější řešení na míru vaší společnosti? Spolehněte se na SLA – na základě vašich zařízení Zebra a jejich implementace v provozu nastavíme úroveň servisu, kterou potřebujete. Poskytneme i náhradní zařízení.

Zebra servisPoskytujeme záruční i pozáruční opravy mobilních terminálů Zebra

Jsme autorizovaným servisním partnerem společnosti Zebra Technologies a náš tým servisních specialistů je školen přímo u výrobce. Provádíme záruční i pozáruční opravy terminálů Zebra a dalších zařízení. Zajišťujeme také poradenské a implementační služby.

Získat podporu

Typ technické podpory
Produkt nebo reseni

Informace o zboží

Sériové číslo najdete na výrobním štítku zařízení pod baterií, na zadní nebo spodní straně zařízení, v operačním systému nebo na dodacím resp. záručním listu.

Informace o závadě

Požadujete opravu zdarma v rámci záruky?
Popíšete-li svými slovy, jak či při jaké činnosti se závada projevuje, urychlíte tak vaše odbavení.
CAPTCHA
11 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.